Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-4°
13 lipca 2017

Patrol straż miejskiej znalazł nieprzytomnego mężczyznę

Patrol straż miejskiej znalazł nieprzytomnego mężczyznę
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Patrol straży miejskiej natknął się podczas służby na mężczyznę, który z obrażeniami głowy leżał przed jedną z klatek bloku przy ul. Katowickiej. 

W poniedziałek około godziny 22.15 patrol straży miejskiej udał się na ul. Katowicką, gdzie w rejonie wejścia do bloku mieszkalnego leżał mężczyzna z obrażeniami zewnętrznymi głowy.

- Poszkodowany nie potrafił nawiązać z mundurowymi właściwego kontaktu, dlatego po udzieleniu pierwszej pomocy na miejsce wezwano zespół ratownictwa medycznego, który po ocenie stanu zdrowia zabrał poszkodowanego do Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala nr 2 - informuje Straż Miejska. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

"Bezdomni chcieli ode mnie pieniądze" "Bezdomni chcieli ode mnie pieniądze"

Zagrożenie wybuchem gazu w hali produkcyjnej Zagrożenie wybuchem gazu w hali produkcyjnej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Gość13.07.2017 14:18

Patrol SM znalazł, czy został powiadomiony? To czyni zasadniczą różnicę, bo jakoś pieszych patroli SM nie widać w mieście.

Janusz13.07.2017 13:47

Chociaz SM i S Pozarna ratuje ludzi !

sjz13.07.2017 12:16

I to jest bezpieczne Miasto. Gdyby nie patrol to chłop wykończyłby się. Przecież w urzędzie j mają podgląd na kamery miejskie. Dlaczego pieszych patroli nie robi policja? Dostają z Budżetu Miasta wielkie środki finansowe na ten cel? Co na to pani prezydent?

obserwator13.07.2017 11:55

Stąd wniosek, że powinny być patrole piesze straży miejskiej, a nie objazdy drogimi furami.