Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Prasa o zwycięstwie Węgla nad ZAKSĄ

Poniedziałkowe zwycięstwo Jastrzębskiego Węgla z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle to dopiero pierwszy krok w stronę finału play-off. 

- Pierwszy set nie zapowiadał późniejszej porażki. Oba zespoły postawiły na trudną zagrywkę, ale to Zaksa odnosiła z tej taktyki więcej korzyści. Szczególnie serwisy Michała Ruciaka sprawiały gościom sporo kłopotów. W końcówce seta Paweł Abramow nadział się na potrójny blok, potem skutecznie zaatakował Kuba Jarosz i Zaksa wygrała 28:26 - napisał w relacji dziennikarz Polskiej Agencji Prasowej. - Kolejne sety to jednak coraz gorsza postawa gospodarzy -dodał.

Portal Interia zwraca uwagę na wytrwałość naszych siatkarzy: - Goście nie podłamali się i w drugiej odsłonie to oni nadawali ton wydarzeniom na parkiecie. Kędzierzynianie popełnili sporo prostych błędów, co z zimną krwią wykorzystali rywale - czytamy w portalu.

Jak relacjonuje branżowy portal siatka.org, trzecia odsłona spotkania rozpoczęła się od zaciętej i wyrównanej gry. - To wszystko było jednak za mało, by powstrzymać tak groźnego rywala, który po genialnym ataku Abramova wyszedł na prowadzenie 7:5. Pierwsza przerwa techniczna nastąpiła przy trzypunktowej przewadze podopiecznych trenera Santilliego - dodaje portal.

- To, co stało się natomiast w czwartym secie, nie ma prawa przydarzyć się drużynie, która marzy o finale mistrzostw Polski. Przyjezdni wręcz znokautowali Zaksę do 14 - czytamy w "Gazecie Wyborczej". 

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].