Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Kto zostaje, kto odchodzi z JKH? Negocjacje trwają

Po zakończeniu sezonu zawodnicy i klub podjęli decyzje dotyczące przyszłego składu drużyny JKH GKS Jastrzębie. Jest jednak kilka znaków zapytania.

Kto zostaje, kto odchodzi z JKH? Negocjacje trwają

Jeszcze w trakcie rundy play-off na pozostanie w Jastrzębiu-Zdroju zdecydowała się trójka zawodników. Rocznym podpisał Richard Kral. Trzyletnimi umowami z JKH związali się Maciej Urbanowicz i Richard Bordowski. Ten drugi będzie grał w Jastrzębiu w sumie cztery lata, bowiem jego aktualny kontrakt wygasa dopiero po sezonie 2012/2013.

Po zakończeniu sezonu Marcin Słodczyk, Bartosz Dąbkowski i Błażej Salamon przedłużyli kontrakty o rok.

Pod znakiem zapytania stoi przyszłość kilku innych zawodników. Klub negocjuje jeszcze umowy z Kamilem Kosowskim, Mateuszem Danielukiem, Adrianem Labrygą. Bez kontraktu pozostają wciąż Martin Ivicic, Filip Drzewiecki oraz Mateusz Strużyk, których dalsze losy również nie są przesądzone.

9 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~fanka (188.137. * .51) 10.04.2012 20:47

kosa zostaje na dwa lata hurrrrrrrra

~mimi (46.204. * .205) 03.04.2012 16:19

Labryga musi zostać!!!!! ;)

~fan (84.234. * .174) 31.03.2012 22:16

Ludzie, same punkty nie określają zawodnika. Liczy się drużyna. Obecny skład nie jest zły. Tylko trzeba bardziej chcieć i pchać się jeszcze bardziej do przodu

~Miki89 (84.10. * .48) 31.03.2012 22:15

\"żal.pl\" ? Po takim wpisie sądzę, że jesteś jeszcze dzieckiem uganiającym się za bujną fryzurą p. Drzewieckiego. Wygląd poza tym nie gra, a on swoją grą nic nie reprezentuje. W Krakowie nie za długo pograł, potem poszedł do Sanoka to po pół roku go oddali.

~fanka (89.78. * .10) 31.03.2012 17:48

żal .pl zostanie czy wam to się podoba czy nie to najlepszy mój kumpel i gracz

~Miki89 (213.227. * .12) 31.03.2012 09:32

Filip Drzewiecki to jeden z najsłabszych zawodników JKH, nie wiem czemu tak chcecie go zostawić. Popatrzcie tylko na statystyki 49 meczów i 7 bramek ? Obrońcy więcej strzelają od niego, nie wspominając, że zawsze sam chce wygrać mecz, nie widzi partnerów tylko zawsze sam próbuje strzelać. Oddać do Krakowa za darmo !

~fanka (188.137. * .51) 30.03.2012 23:06

filip drzeweicki zostaje napewno w drużynie kto chce zeby odszedł do cracovii kraków piszcie czekam na ciekawe komentarze

~fan (188.137. * .51) 30.03.2012 22:51

niech wrzyscy zostaną a kamil też a drzewko musi zostać w naszej drużyny bo my go krakowi nie oodamy tak łatwo

~Karolina (109.243. * .52) 30.03.2012 13:11

źródło informacji hokej.net wysiłek wielki :)