Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Czeski obrońca wzmocni JKH przed play-offami

JKH GKS Jastrzębie podpisał kontrakt z 31-letnim czeskim defensorem Milanem Karlickiem. Nowy nabytek klubu prawdopodobnie zagra w piątkowym meczu z Comarch Cracovią - władze klubu chcą aby zawodnik został zatwierdzony przez PZHL jeszcze przed tym spotkaniem.

Czeski obrońca wzmocni JKH przed play-offami

Milan Karlicek, czeski obrońca mierzący 179 centymetrów w tym sezonie reprezentował barwy pierwszoligowego czeskiego zespołu Hradec Kralove. W 43 spotkaniach zanotował 13 punktów (3 gole i 10 asyst). Rozpoczynał swoją karierę w HC Zlin. W sezonie 2001/2002 wstępował w GKS Katowice, gdzie w 26 spotkaniach zdobył dwa gole.

6 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Grzesio :) (89.72. * .55) 05.02.2013 23:20

32 lata i staruszek???
A Rysiu Krat to co?? ponad 40 na karku a najlepszy zawodnik PLH wg. tabeli Kanadyjskiej
Więc nie mów że 32 lata to staruszek.

~Adam (77.253. * .211) 01.02.2013 17:03

do kibic.
Zauważyłeś że SANOK grał na pół gwizdka. miejsce pewnie pierwsze i się nie męczą. W PO pokażą swoje pazurki. Nie jesteśmy tak dobrzy aby mieć złoto. Obym się mylił

~dsada (78.133. * .184) 01.02.2013 15:05

32 lata, staruszek :)
zobaczymy co potrafi

~kibic (164.126. * .102) 01.02.2013 14:56

Jakie srebro .........?? coś czuje że nasi łatwo się nie poddają i spokojnie mogą sięgnąć po MISTRZA !!! Ostatni mecz u siebie pokazał że Sanok jest lekko do ogranie , więc wierze ze Nasi zawalczą i zgarną również Mistrza!!
PUCHAR JUŻ MAMY NA MISTRZA POLSKI CZEKAMY!!!!!

~kibix (89.77. * .251) 01.02.2013 14:51

FAJnie , tylko jeszcze troche i nasz klub będzie nie polski tylko czesko-słowacki;p

~Przemek (77.253. * .22) 01.02.2013 11:39

jest moc
Brama obsadzona mocno obrona w końcu jest
Atak niezły więc srebrOo nasze:)