Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Prawie 1000 zawodniczek w biegu. Kto wygrał?

Blisko 1000 zawodniczek pobiegło w III Jastrzębskim Biegu „Kobiety na 5+”. Wśród medalistek znalazła się również jastrzębianka. Bieg wygrała, tak jak w roku poprzednim, Ewa Kucharska z Pszczyny.

Prawie 1000 zawodniczek w biegu. Kto wygrał?

Na trasie 5,3 km stawiło się łącznie 961 osób - 886 biegaczek i 75 zawodniczek Nordic Walking. To rekord frekwencji. Panie wystartowały o 11:00 spod urzędu miasta. Trasa biegła przez al. Piłsudskiego i Jana Pawła II, do mety na stadionie miejskim.

W kategorii open 1. miejsce zajęła Ewa Kucharska (18:26), na drugim znalazła się jastrzębianka reprezentująca AZS AWF Katowice, Aneta Suwaj (18:40). Trzecie miejsce przypadło Michalinie Mendeckiej (19:01). Tym samym najlepszą jastrzębianką była Aneta Suwaj, na drugim Katarzyna Kanclerz-Januszewska (21:57) a na trzecim Natalia Sajdak (22:33).

W kategorii Nordic Walking zwyciężyła Irena Czuta-Pakosz, drugie miejsce zajęła Klaudia Białas a trzecie Anna Malczyk.

Miejsce Imię i nazwisko Miejscowość Czas Średnio km/h
1 Ewa Kucharska Pszczyna 18:26 17.25
2 Aneta Suwaj Jastrzębie-Zdrój 18:40 17.04
3 Michalina Mendecka Łaziska Górne 19:01 16,74
4 Patrycja Włodarczyk Jaworzno 19:12 16.58
5 Katarzyna Czyż Ruda Śląska 19:23 16.41
6 Agata Długosz  Tychy 20:04 15.85
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Kibic (85.202. * .163) 23.05.2016 10:17

Poziom sportowy słabiutki, oj słabiutki.