Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

GKS Jastrzębie przegrał z Rekordem Bielsko-Biała

W trzecim tegorocznym sparingu w ramach przygotowań do rundy wiosennej GKS Jastrzębie przegrał z Rekordem Bielsko-Biała 0:2.

GKS Jastrzębie przegrał z Rekordem Bielsko-Biała
Fot. Arkadiusz Kogut/gksjastrzebie.com

Rekord Bielsko-Biała - GKS Jastrzębie 2:0 (1:0)

  • 1:0 - Michał Biskup (rzut karny) 9’
  • 2:0 - Kamil Żołna 44’

GKS Jastrzębie (I połowa): Michał Antkowiak - Dominik Klimkiewicz, Nataniel Wybraniec, Mateusz Słodowy, Dominik Kulawiak, Koki Togitani, Kamil Jadach, Przemysław Lech, Kacper Bąk, Farid Ali, Daniel Stanclik.

GKS Jastrzębie (II połowa): Michał Antkowiak - Bartosz Boruń, Piotr Jakubowski, Yevgienii Zakharchenko, Dariusz Kamiński, Dawid Witkowski, Dominik Konecny, Daniel Szymczak, Joao Gillerme, Jakub Nowak, Szymon Gołuch.

Kolejny sparing GKS rozegra w najbliższą środę, a rywalem będzą rezerwy Korony Kielce.

Biuro Prasowe GKS Jastrzębie


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Daroo (94.254. * .5) 22.01.2023 12:33

Widać te przygotowania i tych zawodników z klasy podwórkowej co testują dno dna może jakimś cudem będą się utrzymywać w 2 lidze o pierwszej to kibice mogą pomarzyć