Zawodnik rezerw dołączył do pierwszego zespołu GKS-u Jastrzębie

Środkowy obrońca Kamil Bednorz, dotychczas występujący w drużynie rezerw, został włączony do kadry pierwszego zespołu GKS-u Jastrzębie i zgłoszony do drugoligowych rozgrywek.

Zawodnik rezerw dołączył do pierwszego zespołu GKS-u Jastrzębie
Fot. gksjastrzebie.com

- Bardzo się cieszę, że zostałem zawodnikiem pierwszej drużyny, zawodnicy w szatni przyjęli mnie bardzo dobrze, uważam też, że fajnie się dogadujemy na boisku. Teraz będę dawał z siebie wszystko, żeby złapać jak najwięcej minut w drugiej lidze i pomóc drużynie – mówi „Bedi”.

Mierzący 190 cm wzrostu Kamil Bednorz, który 4 lutego świętował osiemnaste urodziny, przygodę z piłką rozpoczął w 2011 roku w Szkółce Piłkarskiej MOSiR Jastrzębie, która w 2018 roku została przekształcona na Akademię GKS Jastrzębie. Przez 12 lat jego trenerami byli Henryk Papierok, Andrzej Myśliwiec, Kamil Pająk, Wojciech Kania, a w ostatnich miesiącach Mateusz Galikowski w drugiej drużynie GKS-u Jastrzębie, w której Kamil w rundzie jesiennej występował.

- Można powiedzieć, że od małego, gdy przychodziłem na mecze GKS-u z rodzicami, miałem z tyłu głowy takie marzenie, żeby wybiec na murawę przy Harcerskiej w koszulce GKS-u Jastrzębie. Mam nadzieję, że w niedługim czasie się ono spełni– kończy nowy młodzieżowiec.

Biuro Prasowe GKS Jastrzębie


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Daroo (89.64. * .21) 02.03.2023 17:37

No kolejny zawodnik który da awans ale do 3 ligi pozdrawiam sztab gks