Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Bieg Górnika 2023 - przetrwali wyczerpującą trasę przy Boryni [ZDJĘCIA]

Tegoroczny Bieg Górnika zorganizowany został w ramach obchodów 30-lecia JSW. Impreza łączy ekstremalny bieg przeszkodowy ze świetną zabawą uczestników. ZOBACZ ZDJĘCIA!

Bieg Górnika 2023 - przetrwali wyczerpującą trasę przy Boryni [ZDJĘCIA]
W Biegu Górnika 2023 z okazji 30-lecia JSW przygotowano 3 wyczerpujące trasy. fot. A. Klocek

Bieg Górnika 2023 - przetrwali wyczerpującą trasę przy Boryni [ZDJĘCIA]

Bieg Górnika odbył się na terenie hałdy Ruchu Borynia. Start i metę ulokowano pod kopalnią, a uczestnicy zmierzyli się z przeszkodami o różnym stopniu trudności. Bieg odbywał się w trzech formułach: Family, Przygoda i Wyzwanie. 

Family to bieg rodzinny na trasie 2-2,5 km z 15 przeszkodami. Formuła Przygoda to bieg indywidualny na trasie 5 km, gdzie trzeba było przejść ok. 30 przeszkód. Z kolei Wyzwanie przygotowano dla najtwardszych zawodników. Było to ok. 50 przeszkód na trasie o długości 10 km. 

W kategorii Wyzwanie wśród górników najlepszy wynik zanotował Ariel Gąsior z Budryka, drugi był Zbigniew Kamiński ze Szczygłowic, a trzecie miejsce wywalczył Patryk Pielesz z Zofiówki. 

W kategorii Wyzwanie wśród gości najlepsi okazali się Marcin Gawryluk (1. msc.), Tomasz Świątek (2. msc.) i Bartosz Antosik (3. msc.)

W kategorii Przygoda w klasyfikacji górników pierwsze miejsce uzyskał Grzegorz Krzyżowski ze Szczygłowic, drugi był Filip Warzecha z Knurowa, a trzecią lokatę zajął Jacek Gabryś z Pniówka. 

W kat. Przygoda w klasyfikacji gości najlepszy wynik zanotował Mariusz Wołczyk, druga była Karolina Wenglorz, a trzecie miejsce zajął Szymon Holona. 

Na wszystkich zawodników czekały na mecie pamiątkowe medale. Dla najlepszych przygotowano nagrody. 

3 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Wolontariuszka (46.204. * .159) 26.06.2023 14:16

Gratulacje dla wszystkich uczestników, w tym dzieci. Super zabawa

~nadsztygar72 (83.22. * .60) 25.06.2023 15:59
0

Komentarz został usunięty ponieważ nie jest związany z tematem

~Driver1 (188.146. * .203) 25.06.2023 10:36
0

Komentarz został usunięty ponieważ nie jest związany z tematem