Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Michał Bednarski zawodnikiem GKS-u Jastrzębie

Nowym piłkarzem GKS-u Jastrzębie został napastnik Michał Bednarski. Mierzący 186 cm wzrostu 27-letni zawodnik związał się z Klubem kontraktem obowiązującym do 30 czerwca 2025 roku.

Michał Bednarski zawodnikiem GKS-u Jastrzębie
Fot. gksjastrzebie.com

Michał Bednarski urodził się 20 marca 1996 roku w Głogowie, gdzie stawiał pierwsze piłkarskie kroki, zaczynając przygodę z piką w UKS SP Głogów, a następnie przez kilka lat grając w Chrobrym Głogów. Z Chrobrego Michał był dwukrotnie wypożyczany do KS-u Polkowice / Górnika Polkowice, do którego trafił na stałe w lipcu 2018 roku. Po dwóch sezonach W Polkowicach trafił na dwa lata do pierwszoligowej Miedzi Legnica, a sezon 2022/2023 spędził jako zawodnik pierwszoligowej Odry Opole.

Jeśli chodzi o dorobek strzelecki, to najbardziej udany dla nowego napastnika GKS-u był sezon 2019/2020, kiedy to został królem strzelców drugiej ligi w barwach klubu z Polkowic, zdobywając 23 gole w 29 występach, dokładając do tego 5 asyst. Z kolei w sezonie 2016/2017 strzelił 13 goli w rozgrywkach trzeciej ligi, w tym dwa przy Harcerskiej, kiedy to GKS Jastrzębie zremisował z KS-em Polkowice 3:3. W sumie w seniorskich rozgrywkach Michał w 156 występach zdobył 55 goli.

W ostatnich sezonach Michał rzadziej wpisywał się na listę strzelców. W barwach Miedzi Legnica zdobył w pierwszej lidze pięć goli, a w poprzednim sezonie w Odrze Opole zaliczył jedno trafienie. Mimo, że w letnim okresie przygotowawczym Michał był najlepszym strzelcem opolskiej drużyny (3 gole), to w rozgrywkach ligowych nie otrzymał zbyt wielu szans (w sumie w tym sezonie rozegrał 22 minuty w Fortuna 1 Lidze) i z końcem sierpnia rozstał się z Odrą.

Biuro Prasowe GKS Jastrzębie


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

3 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Daroo (5.173. * .84) 09.09.2023 12:21

No to pokazali w piątkowe popołudnie jakość gry sędzia też jest winny ale gksa gra jak dzieci w przedszkolu dno dno dno i trener się dziwi że przed końcem meczu kibiców już już było, wogule nie powinni chodzić bo na to się nie da patrzeć mieli walczyć o awans a będą walczyć o utrzymanie porażka

~Daro222 (5.173. * .107) 05.09.2023 19:46

Może wkoncu będzie jakiś bramkostrzelny zawodnik bo ta cała reszta to słabo a Zych nic dno

~kaznodzieja (89.77. * .80) 05.09.2023 14:20

DZIĘKUJE z góry jeżeli strzelisz bramkę więcej w piątkowe popołudnie od rywala