Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

[ZAPOWIEDŹ] Kotwica Kołobrzeg - GKS Jastrzębie

Przed drużyną GKS-u Jastrzębie najdalszy wyjazd w sezonie 2023/2024. Zmierzy się w nim z Kotwicą Kołobrzeg, a spotkanie zostanie rozegrane w sobotę, 16 września i rozpocznie się o godzinie 17:30.

[ZAPOWIEDŹ] Kotwica Kołobrzeg - GKS Jastrzębie

W poprzednim sezonie drużyna z Kołobrzegu była bardzo blisko awansu na zaplecze ekstraklasy. Na koniec sezonu zasadniczego zajęła 3. miejsce i występowała w barażach, gdzie w meczu półfinałowym przegrała przed własną publicznością po dogrywce z Motorem Lublin.

Bieżący sezon nie jest póki co zbyt udany dla podopiecznych trenera Macieja Bartoszka, który jest trenerem sobotnich rywali od kwietnia 2023 roku. Do tej pory kołobrzeżanie zanotowali dwa zwycięstwa, dwa remisy oraz trzy porażki i z dorobkiem ośmiu punktów (takim samym jak GKS Jastrzębie, ale z jednym meczem rozegranym mniej) zajmują 13. miejsce w tabeli. Na własnym terenie Kotwica również spisuje się w kratkę – bilans to jedno zwycięstwo, jeden remis i dwie porażki przy czterech golach strzelonych i czterech straconych.

Najlepszym strzelcem Kotwicy, a także całej ligi – ex eaquo z czterema innymi zawodnikami – jest pomocnik Michał Cywiński z czterema golami na koncie. W kadrze zespołu znad morza znajduje się kilku bardzo doświadczonych zawodników z przeszłością w ekstraklasie, jak Jakub Rzeźniczak (375 meczów w ekstraklasie), Jakub Żubrowski (146 meczów) czy Łukasz Kosakiewicz (54 mecze).

Obie drużyny nie przystąpią do tego spotkania w optymalnym składzie. Zarówno w ekipie gości, jak i w Kotwicy, z powodu żółtych kartek pauzować będą podstawowi pomocnicy – w GKS-ie Przemysław Lech, a u rywali Portugalczyk Filipe Oliveira.

W poprzednim sezonie w obu spotkaniach skromne zwycięstwa notowali gospodarze starć. W Kołobrzegu, mimo bardzo dobrego spotkania GKS-u Kotwica wygrała 1:0, a w kwietniowym rewanżu przy Harcerskiej było 1:0 po golu Szymona Gołucha.

Do tej pory drużyna GKS-u rozegrała na wyjeździe dwa spotkania ligowe, z których nie udało się przywieźć ani jednego punktu.

Biuro Prasowe GKS Jastrzębie


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Cfddv (87.239. * .85) 17.09.2023 14:42

Znowu przegrali tragedia.