Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Klub Nautilus rozegrał mikołajkowe zawody w pływaniu [ZDJĘCIA]

Na terenie jastrzębskiego basenu Laguna w piątek 22 grudnia odbyły się mikołajkowe zawody klubu Nautilus w pływaniu w płetwach.

Klub Nautilus rozegrał mikołajkowe zawody w pływaniu [ZDJĘCIA]Andrzej Klocek
Wspólne zdjęcie zawodników tegorocznych zawodów mikołajkowych Klubu Nautilus.

Klub Nautilus rozegrał mikołajkowe zawody w pływaniu [ZDJĘCIA]

W zawodach wystartowało ponad 35 zawodników Nautilusa. - Te zawody organizujemy cyklicznie co roku, aby dzieci mogły jeszcze przed świętami popisać się swoimi umiejętnościami przed rodzicami. Zawody zostały rozegrane w sześciu kategoriach wiekowych, od najmłodszych 7-8-latków, do grupy seniorów, którzy mają 18 i wiecej lat - wyjaśniają działacze Klubu Nautilus.

Zawody rozegrano na 5 dystansach: 25 lub 50 m pod wodą, w zależności od kategorii wiekowej; 50 i 100 m w płetwach pojedynczych kraulem; a także 50 i 100 metrów w pletwie mono stylem delfina. Każdy zawodnik mógł startować maksymalnie w trzech konkurencjach, a suma punktów stanowiła o ostatecznym wyniku. 

W zawodach udział wzięli także zawodnicy, którzy w tym roku zaliczyli udane występy na Mistrzostwach Polski, zdobywając zlote, srebrne i brązowe medale. 

Zawody mikołajkowe mogły się odbyć dzięki wsparciu sponsorów : Jastrzębskich Zakładów Remontowych oraz Michała Urgoła.

9 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Łeheh (37.30. * .46) 28.12.2023 08:05

Niech idą pływać na prywatny basen a nie basen laguna wiecznie zajęty przez szkółki ,szkółeczki a utrzymywany jest przez podatników którzy nie mogą z niego korzystać .

~To_sem_ja (31.0. * .230) 25.12.2023 21:22

Normalnie boki zrywać... ;D
Kolejny wpis w temacie, w stylu czerwonego kawalarza, co to się sam "pyłem" zowie... ;)

~Pediatria (83.22. * .156) 25.12.2023 18:30

Do to sem ja. Chyba mamusia po karmieniu nie obracała cię na brzuszek i gazy ci zaszkodziły

~To_sem_ja (31.0. * .17) 25.12.2023 02:05

O, lokalny szowinista dał głos ;)
Oczywiście nie w temacie...

~Kasparov (89.70. * .235) 24.12.2023 17:33

No to popłyniecie z tym bziokiem

rylzmoszcznicy99 24.12.2023 09:29

co tam robi ten no ten Usiak, czy siusiak

~Jastrzomb (91.204. * .132) 23.12.2023 23:59

No i znowu to sem ja...znawca wszystkiego, wróżka,wszechwiedząca,alfa i omega ...

~Europejka (195.189. * .128) 23.12.2023 20:15

Im drozej tym lepiej. Tak europejsko.

~To_sem_ja (31.0. * .7) 23.12.2023 12:52

No i dobrze. Niech trenują.
Oby ich ojropejskie, ekofaszystowskie ceny energii od stycznia nie wygoniły z basenu...