Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

X Bieg Kobiet na 5 z plusem - setki pięknych pań pobiegły ulicami Jastrzębia [ZDJĘCIA]

To jeden z najpiękniejszych biegów w regionie, ale nie tylko dlatego, że biorą w nim udział wyłącznie panie. Bieg Kobiet na 5+ odbywa się cyklicznie w Jastrzębiu-Zdroju i przyciąga z roku na rok coraz więcej uczestniczek. 

X Bieg Kobiet na 5 z plusem - setki pięknych pań pobiegły ulicami Jastrzębia [ZDJĘCIA]A. Klocek
Była to jubileuszowa, 10. edycja Biegi Kobiet

X Bieg Kobiet na 5 z plusem - setki pięknych pań pobiegły ulicami Jastrzębia [ZDJĘCIA]

Tegoroczna edycja biegu była jubileuszowa, bo już to już 10. raz panie pobiegły ulicami Jastrzębia-Zdroju, promując zdrowy tryb życia na dystansie prawie 4500 m. 

Wszystkie panie wyruszyły spod Urzędu Miasta przy Al. Piłsudskiego i kierowały się w kierunku Ronda Porozumienia Jastrzębskiego. Następnie pobiegły przez skrzyżowanie z sygnalizacją świetlną Al. Piłsudskiego z ulicami Warszawską i Mazowiecką, aż do Ronda Sikorskiego. Dalej poruszały się Al. Jana Pawła II do skrzyżowania przy Szpitalu Wojewódzkim nr 2 z ul. Leśną i z powrotem drugą nitką jezdni, by dotrzeć do ulicy Harcerskiej i zakończyć bieg na stadionie. 

fot. A. Klocek

8 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~wtf (46.223. * .32) 27.05.2024 17:02

Zaraz, zaraz... "Pięknie panie" to przecież seksizm! A na dodatek dyskryminacja pozostałych pań.

~deus (89.64. * .3) 27.05.2024 16:32

gratulacje dla wszystkich Pań :)

~123hakdldsbwj (188.137. * .77) 27.05.2024 15:12

4500?? 5300 jak już

~perfektmen (46.134. * .168) 27.05.2024 12:53

Dyskryminacja mężczyzn!

~ankA_pisankA (80.188. * .23) 27.05.2024 08:55

Podobno są w okolicy jakieś obiekty sportowe typu stadiony i bieżnie.
Dlaczego więc ma się do tego typu celów blokować ruch na ulicach?

~BułQa (5.173. * .70) 27.05.2024 07:02

Dobrze że mnie nie było w mieście, znów bym miał mdłości widząc wszystkie te biegaczki z oponkami.

~Gadzina (94.232. * .135) 27.05.2024 07:01

Co jest w tym niesamowitego?

~fantomas1 (82.212. * .6) 26.05.2024 21:59
0

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu