Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Weekend z koncertami gwiazd. Sprawdź, kto zagra na dniach miast w naszym regionie

Przygotowaliśmy dla Was wygodne zestawienie najważniejszych koncertów gwiazd, które wystąpią w naszym regionie w dniach 8-10 czerwca (m. in. Ania Dąbrowska, Kayah i Bregovic, Lady Pank, Lanberry, OMD, Tabu).

Weekend z koncertami gwiazd. Sprawdź, kto zagra na dniach miast w naszym regionie

8 czerwca

  • Dni Kietrza - w piątek na stadionie przy ul. Sportowej 1 wystąpi Ray Willson i Genesis Classic (godz. 21.00). Więcej informacji TUTAJ.

9 czerwca

  • Dni Jastrzębia-Zdroju - miasto świętuje jubileusz 55-lecia miasta. O godz. 18.00 na stadionie przy ul. Harcerskiej 14B wystąpi Ray Wilson natomiast o godz. 20.30 rozpocznie się koncert OMD. Więcej informacji TUTAJ.
  • Dni Wodzisławia Śląskiego - organizatorzy zaplanowali szereg atrakcji, o godz. 20.00 na stadionie przy ul. Bogumińskiej 8 wystąpi Lanberry, około godz. 21.30 rozpocznie się koncert Lady Pank. Więcej informacji TUTAJ.
  • Dni Kietrza - podczas IV Kietrzańskiej Nocy Disco Polo koncert na stadionie przy ul. Sportowej 1 zagra grupa Łobuzy (godz. 23.00). Więcej informacji TUTAJ.

10 czerwca

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~jo_chca_hulać_ (37.248. * .160) 08.06.2018 11:31

A jo by chcioł, co by wystompił Arteks. To je śmiyszny chop i mo tako gupio godka.

~BrenardJanik (31.0. * .176) 07.06.2018 22:58

Zdecydowanie OMD! Chyba się wybiore do Jastrzębia. Ludzie po 40 kochają OMD.