Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

W sobotę utrudnienia na trzech jastrzębskich ulicach. Powodem Cukierkowy Bieg

18 grudnia między godziną 12.30 a 14.15 w Zdroju wystąpią utrudnia w ruchu drogowym. Będą one spowodowane wydarzeniem sportowym. Sprawdź, gdzie wystąpią utrudnienia, by nie utknąć w korku.

W sobotę utrudnienia na trzech jastrzębskich ulicach. Powodem Cukierkowy Bieg

Już w sobotę, 18 grudnia odbędzie się III Bieg Cukierkowy. Chwilowe utrudnienia w ruchu potrwają od 12.30 do 14.15, bezpośrednio na ulicy Mikołaja Witczaka, 1 Maja i Tadeusza Kościuszki.

Trasa biegu i utrudnienia

Start i Meta imprezy znajdują się przy Kąpielisku Zdrój ul. Mikołaja Witczaka w Jastrzębiu-Zdroju. Uczestnicy wystartują spod byłego Wiaduktu ul. Witczaka, gdzie po ok.170 m skrętem w prawo będą podążać ścieżkami Parku Zdrojowego. Po ok. 1,8 km zawodnicy na wysokości wejścia do Parku wbiegną na ulicę 1 Maja  skręcając w lewo w kierunku skrzyżowania z ulicami Witczaka i Kościuszki. Na wysokości skrzyżowania skręcą w lewo w ulicę Witczaka i będą się kierować wydzieloną nitką jezdni w dół w kierunku Kąpieliska Zdrój, po czym ponownie wbiegną na ścieżki parku w celu pokonania drugiej pętli.

Po pokonaniu ok 5 km zawodnicy będą wbiegali na metę, która będzie się znajdować przy Kąpielisku „Zdrój”. Trasa biegu ma długość ok. 5 km (z dwoma pętlami ok. 2,5 km). Bieg odbędzie się z czasowym zamknięciem ulicy Mikołaja Witczaka na długości od byłego Wiaduktu do skrzyżowania z ulicami 1 Maja i ul. Tadeusza Kościuszki oraz ulicy 1 Maja na długości od wejścia do Parku do skrzyżowania z ulicami Mikołaja Witczaka i Tadeusza Kościuszki.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].