Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Co przyniesie Nowy Rok? 3 pytania do Stowarzyszenia Jastrzębski Klub Fotograficzny "Niezależni"

W okresie świąteczno-noworocznym pytamy organizacje pozarządowe z terenu subregionu zachodniego o noworoczne plany i podsumowanie mijającego roku. Jak ocenia go Stowarzyszenie Jastrzębski Klub Fotograficzny "Niezależni? Rozmawiamy z prezesem Maciejem Kanikiem. 

Co przyniesie Nowy Rok? 3 pytania do Stowarzyszenia Jastrzębski Klub Fotograficzny "Niezależni"

Co przyniesie Nowy Rok? 3 pytania do Stowarzyszenia Jastrzębski Klub Fotograficzny "Niezależni"

Jak zapowiada się Nowy Rok, czy mają Państwo już plany na wydarzenia lub działania w 2022 roku?

Tak, mamy mocno sprecyzowane plany na rok 2022 i kolejne lata. Na tym etapie nie chcę jeszcze zdradzać szczegółów. Mogę tylko zapewnić, iż zamierzamy kontynuować swoją aktywność w zakresie edukacji fotograficznej, popularyzowania twórczości fotograficznej i działalności wydawniczej.

Czy mijający rok był lepszy od poprzedniego? Czego udało się dokonać Państwa organizacji w 2021 roku?

Nie możemy narzekać. Rok 2021 obfitował w wydarzenia fotograficzne w naszym mieście. Udało nam się zrealizować cykl warsztatów fotograficznych, wieczorów autorskich i wystaw. Sukcesem zakończyły się również II Jastrzębski Maraton Fotograficzny i II edycja Jastrzębskiej Szkoły Fotografii Dokumentalnej, które stają się już rozpoznawalnymi w całej Polsce markami naszego miasta.

Czego można Państwu życzyć w Nowym Roku 2022 - czego byście sobie życzyli?

Sprzyjających okoliczności do organizacji działań Stowarzyszenia w zakresie ewentualnych obostrzeń epidemiologicznych i wytrwałości oraz jeszcze więcej kreatywnych i zaangażowanych w sprawy organizacji członków.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].