Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Kompletnie pijana matka "opiekowała się" dwójką synów

Policjanci z Jastrzębia-Zdroju interweniowali wobec 33-letniej mieszkanki miasta. Kobieta, mając w organizmie 3,5 promila alkoholu, sprawowała „opiekę” nad swoimi synami.

Kompletnie pijana matka "opiekowała się" dwójką synów
fot. poglądowe pexels

30 marca przed 17.00 policjanci z Jastrzębia-Zdroju otrzymali informację, że w jednym z mieszkań nietrzeźwa kobieta opiekuje się swoimi dziećmi. Gdy przyjechali pod wskazany adres, zastali tam 33-latkę, która nie mogła samodzielnie ustać na nogach i od której wyczuwalna była silna woń alkoholu.

Badanie alkomatem wykazało, że kobieta miała w organizmie 3,5 promila alkoholu. Chłopczykom w wieku 5, 3 i 1,5 roku na szczęście nic się nie stało. Cali i zdrowi trafili pod opiekę babci. Śledczy ustalą teraz, czy kobieta swoim zachowaniem naraziła synów na niebezpieczeństwo utraty zdrowia, a nawet życia. Jeżeli to się potwierdzi, będzie groziła jej kara nawet 5 lat więzienia.

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~SzaryKierowca76 (5.173. * .30) 01.04.2022 12:16

Gdzy ma się dzieci to powinni też zabronić: robienia tipsów, chodzenia do kosmetyczki, palenia papierosów, oglądania durnych seriali, czytania durnych gazet i czasopism, chodzenia do restauracji z dziećmi, chodzenia do parków....

~Obywatelka24 (91.204. * .100) 31.03.2022 19:14

To mając dzieci nie można już się napić ?...
A swoją drogą - patusom 500+ wypłacać nie gotówką a bonami do zrealizowania na konkretne zakupy (ubrania, żywność, wydatki szkolne). Tylko zacznie się kombinowanie - sprzedawanie na lewo, ubrania w komisach/na aukcjach - byle zamienić to na gotówkę (czyli fajki, alko, tipsy, kosmetyczka)...