Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Jastrzębski imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 16 - 22 czerwca

Gala Explozji Tańca, II Militarny Piknik rodzinno-sportowy przy SP 19. Zachęcamy do zapoznania się z wydarzeniami w Jastrzębiu.

Jastrzębski imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 16 - 22 czerwca
Poszukiwania z wykrywaczem metali, strzelnica pneumatyczna, prelekcje, atrakcje dla najmłodszych i prawdziwa wojskowa grochówka czekają na uczestników II Militarnego Pikniku, jaki odbędzie się w sobotę przy SP nr 19 w Jastrzębiu-Zdroju. (fot. archiwum)

CZWARTEK - 16 czerwca

15.30 "Wszyscy Razem" - to hasło tegorocznej Gali Explozji Tańca która odbędzie się w Hali Widowiskowo-Sportowej w Jastrzębiu-Zdroju. To wyjątkowy pokaz setek tancerzy, pięknych strojów, gry świateł, muzyki i pozytywnych emocji. Sprzedaż biletów nie jest prowadzona w dniu imprezy.


SOBOTA - 18 czerwca

12.00 II Militarny Piknik rodzinno-sportowy odbędzie się przy SP 19 (ul. Opolska 3), rozpocznie się o godzinie 12 i potrwa do 18. Poszukiwania z wykrywaczem metali, strzelnica pneumatyczna, prelekcje, atrakcje dla najmłodszych i prawdziwa wojskowa grochówka. Na imprezie pojawią się znani i lubiani bohaterowie programu telewizyjnego "Poszukiwacze historii" - Olaf Popkiewicz i Sebastian Witkowski. Atrakcje dla dzieci: zagroda z alpakami, dmuchańce, malowanie twarzy, gry i zabawy dla najmłodszych, zawody dla dzieci i dorosłych.


Zobacz co ciekawego u sąsiadów

Żorski imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 16 czerwca - 22 czerwca

Wodzisławski imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 16 czerwca - 22 czerwca

Rybnicki imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 16 czerwca - 22 czerwca

Raciborski imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 16 czerwca - 22 czerwca

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].