Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Jastrzębski imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 30 czerwca - 6 lipca

Jastrzębski Dzień Zwierzaka, Electro OWN - koncert StaylStandj & Larsen, Extreme City. Zachęcamy do zapoznania się z wydarzeniami w Jastrzębiu.

Jastrzębski imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 30 czerwca - 6 lipca
Wszystkie zwierzaki i ich opiekunów zapraszamy na Jar Południowy. (fot. pexels)

PIĄTEK - 1 lipca

18.00 Electro OWN - koncert StaylStandj & Larsen. Muzyka elektroniczna zabrzmi na OWN-ie w Jastrzębiu. "StaylStandj to DJ z Górnego Śląska (J-Z). Wstęp wolny.


NIEDZIELA - 3 lipca

16.00 Jastrzębski Dzień Zwierzaka. Wszystkie zwierzaki i ich opiekunów zapraszamy na Jar Południowy. W programie między innymi: porady weterynaryjne, bezpłatne zabiegi pielęgnacyjne, pokaz tresury psów policyjnych i ratowniczych, tor przeszkód dla zwierzaków, Wiejska Zagroda, animacje dla dzieci i wiele innych.

17.00 Jastrzębskie Lato Muzyczne. Cykl letnich koncertów w Parku Zdrojowym. Koncert zespołu NIVEL (folk, jazz, muzyka rozrywkowa). Wstęp wolny.


PONIEDZIAŁEK - 4 lipca

16.00 - 19.00 Extreme City. Warsztaty i zajęcia na Skateparku i Pumptracku dla dzieci i młodzieży przy ul. Turystycznej. Udział bezpłatny.


WTOREK - 5 lipca

16.00 SOŁECTWO SZEROKA – wiata przy OSP, ul. Gagarina 130 - Letnie warsztaty iluzji, pokazy szczudlarzy i żonglerów oraz animacje dla dzieci organizowane są w ramach drugiej odsłony projektu "Ale Cyrk". To plenerowe, 3-godzinne zajęcia z pokazami teatru iluzji w wykonaniu Pana Magicznego, Mistrza Polski w Iluzji Scenicznej, uczestnika programu "Mam Talent".


ŚRODA - 6 lipca

16.00 - 18.00 Warsztaty origami w Filii nr 2 w Parku Zdrojowym pod Inhalatorium. Wstęp wolny.


Zobacz co ciekawego u sąsiadów

Wodzisławski imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 30 czerwca - 6 lipca

Żorski imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 30 czerwca - 6 lipca

Rybnicki imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 30 czerwca - 6 lipca

Raciborski imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 30 czerwca - 6 lipca

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].