Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Jastrzębski imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 7 - 13 lipca

Jastrzębskie Lato Muzyczne w Parku Jordanowskim, letnie warsztaty iluzji w Moszczenicy, przedstawienie teatralne w Bibliotece. Zachęcamy do zapoznania się z wydarzeniami w Jastrzębiu.

Jastrzębski imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 7 - 13 lipca
Jastrzębskie Lato Muzyczne - cykl letnich koncertów w Parku Zdrojowym. Wystąpi zespół Arkadia Band. (fot. Arkadia Band Facebook)

PIĄTEK - 8 lipca

18.00 Galeria "Ciasna" zaprasza na spotkanie autorskie z Pawłem Basińskim podczas finisażu wystawy. Wstęp wolny.


NIEDZIELA - 10 lipca

17.00 Miejski Ośrodek Kultury w Jastrzębiu-Zdroju zaprasza na Jastrzębskie Lato Muzyczne - Cykl letnich koncertów w Parku Zdrojowym. Wystąpi zespół Arkadia Band. Wstęp wolny.


PONIEDZIAŁEK - 11 lipca

16.00 - 19.00 Warsztaty i zajęcia na Skateparku i Pumptracku (ul. Turystyczna) dla dzieci i młodzieży.


WTOREK - 12 lipca

16.00 SOŁECTWO MOSZCZENICA – wiata przy OSP, ul. Komuny Paryskiej 16. Letnie warsztaty iluzji, pokazy szczudlarzy i żonglerów oraz animacje dla dzieci organizowane są w ramach drugiej odsłony projektu "Ale Cyrk". To plenerowe, 3-godzinne zajęcia z pokazami teatru iluzji w wykonaniu Pana Magicznego, Mistrza Polski w Iluzji Scenicznej, uczestnika programu "Mam Talent". Wstęp wolny!


ŚRODA - 13 lipca

16.00 - 18.00 Przedstawienie teatralne w wykonaniu zespołu KRAK ART w Filii nr 2, Masnówka. Udział bezpłatny.


Zobacz co ciekawego u sąsiadów

Wodzisławski imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 7 - 13 lipca

Żorski imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 7 - 13 lipca

Rybnicki imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 7 - 13 lipca

Raciborski imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 7 - 13 lipca

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].