Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Jastrzębski imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 21-27 lipca

Jastrzębski Festiwal Fotografii ISOMNIA, Jastrzębskie Lato Muzyczne w Parku Zdrojowym, „Ale Cyrk 2” na OWN. Zachęcamy do zapoznania się z wydarzeniami w Jastrzębiu.

Jastrzębski imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 21-27 lipca
Jastrzębski Festiwal Fotografii ISOMNIA startuje po raz pierwszy w Domu Zdrojowym oraz Pałacu Borynia. W ramach wydarzenia odbędą się warsztaty, prelekcje i wystawy traktujące wokół szeroko rozumianego portretu. (fot. Klub Fotograficzny Niezależni/Facebook)

CZWARTEK - 21 lipca

16.00 - 18.00 Letnie inspiracje - warsztaty plastyczne w Bibliotece w Jastrzębiu.

17.00 Wakacyjne koncerty muzyki polskiej – Koncert na fortepian i skrzypce w wykonaniu Romasza Pali i Krzysztofa Czecha w Jarze Południowym. Wstęp wolny.


PIĄTEK - 22 lipca

11.00 Wakacje na dużym ekranie w Kinie Centrum. Bilety 10 zł. Seans: "Zaklinaczka".


SOBOTA - 23 lipca

9.00 Jastrzębski Festiwal Fotografii ISOMNIA startuje po raz pierwszy w Domu Zdrojowym oraz Pałacu Borynia. W ramach wydarzenia odbędą się warsztaty, prelekcje i wystawy traktujące wokół szeroko rozumianego portretu. Gościć będziemy znawców tematu, który portretowanie rozumieją w różnorodny sposób: Monika Ekiert-Jezusek, Jakub Kaźmierczak, Damian Drewniak. Na warsztaty obowiązują zapisy oraz opłata w wysokości 50,00 zł od osoby. Szczegóły festiwalu na stronie wydarzenia: https://www.facebook.com/Niezalezni.


NIEDZIELA - 24 lipca

17.00 Jastrzębskie Lato Muzyczne w Parku Zdrojowym. Wystąpi: MONODRAM MUZYCZNY: „TEATRALNE TWARZE DARIUSZA KORDKA”. To spotkanie z artystą piosenki teatralnej i musicalowej. W ciągu ponad godzinnego monodramu zobaczymy kilkanaście wcieleń muzycznych Dariusza Kordka. Monologi opowiadające o kulisach powstawania piosenek i ich teatralnym kontekście napisał Tadeusz Ross-autor wielu znanych tekstów kabaretowych. Dariusz Kordek wykonuje miedzy innymi: „Umówiłem się z nią na 9”, „Ostatnia niedziela”, Zimny drań’, Tango Milonga. Wstęp wolny.


WTOREK - 26 lipca

16.00 „Ale Cyrk 2” - Letnie warsztaty iluzji, pokazy szczudlarzy i żonglerów oraz animacje dla dzieci na OWN w Jastrzębiu.

16.00 - 18.00 Letnie inspiracje - warsztaty plastyczne w Bibliotece w Jastrzębiu.


ŚRODA - 27 lipca

10.00 - 12.00 Warsztaty programowania w Biblioetece Głównej w Jastrzębiu.

11.00 Wakacje na dużym ekranie w Kinie Centrum. Bilety 10 zł. Seans: "Wyrolowani"

16.00 - 18.00 "Łączy nas papier" - warsztaty ludowych wycinanek w Bibliotece w Jastrzębiu.


Zobacz co ciekawego u sąsiadów

Żorski imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 21 - 27 lipca

Rybnicki imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 21 - 27 lipca

Raciborski imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 21 - 27 lipca

Wodzisławski imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 21 - 27 lipca

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].