Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Jastrzębski imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 28 lipca - 3 sierpnia

Rodzinny Rajd Rowerowy Carrefour Cup, Jastrzębskie Lato Muzyczne, akcja krwiodawstwa. Zachęcamy do zapoznania się z wydarzeniami w Jastrzębiu.

Jastrzębski imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 28 lipca - 3 sierpnia
Już w sobotę odbędzie się Rodzinny Rajd Rowerowy Carrefour Cup, który wystartuje z Ośrodka Wypoczynku Niedzielnego. (fot. archiwum)

CZWARTEK - 28 lipca

17.00 Wakacyjne Koncerty Muzyki Polskiej - RUPTAWA – Wiata przy Domu Sołeckim, ul. Cieszyńska 101. Wstęp wolny.


SOBOTA - 30 lipca

15.30 Rodzinny Rajd Rowerowy Carrefour Cup, który wystartuje z Ośrodka Wypoczynku Niedzielnego. Opłata za udział: 10zł – Dzieci i młodzież do 18 lat ( rocznik 2004 i młodsi), 15zł - Dorośli. Zgłoszenia tylko internetowo. W dniu rajdu organizator nie będzie przyjmował zgłoszeń! Długość trasy wynosi ok. 20km. Start (o godz. 15.30) i Meta znajdują się na terenie Ośrodka Wypoczynku Niedzielnego, ul. Kazimierza Wielkiego 2


NIEDZIELA - 31 lipca

17.00 Jastrzębskie Lato Muzyczne w Parku Zdrojowym. Wystąpi ACCO-DUO. Wstęp wolny.


PONIEDZIAŁEK - 1 sierpnia

9.00 - 14.00 na placu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się akcja krwiodawstwa. Podczas wydarzenia będzie można nie tylko oddać krew, ale też skorzystać z wielu atrakcji. Klub Honorowych Dawców Krwi im. H. Sławika przygotował między innymi pokaz Krzysztofa Drabika (zdobywcy nagrody publiczności programu "Mam Talent"), zabawy z balonami dla dzieci i dziecięcy talent show.

Nauka jazdy na rolkach - Tor rolkowy na Stadionie Miejskim, ul. Harcerska 14B
17.00 - 18.00 grupa średniozaawansowana
18.00 – 19.00 – ŚWIEŻAKI grupa początkująca
Rolki, kaski i ochraniacze we własnym zakresie (kaski obowiązkowe). Zajęcia bezpłatne, nieobowiązują wcześniejsze zapisy.


ŚRODA - 3 sierpnia

Nauka jazdy na rolkach - Tor rolkowy na Stadionie Miejskim, ul. Harcerska 14B
17.00 - 18.00 grupa średniozaawansowana
18.00 – 19.00 – ŚWIEŻAKI grupa początkująca
Rolki, kaski i ochraniacze we własnym zakresie (kaski obowiązkowe). Zajęcia bezpłatne, nieobowiązują wcześniejsze zapisy.


Zobacz co ciekawego u sąsiadów

Rybnicki imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 28 lipca - 3 sierpnia

Raciborski imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 28 lipca - 3 sierpnia

Wodzisławski imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 28 lipca - 3 sierpnia

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].