Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Jastrzębski imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 4-10 sierpnia

Jastrzębskie Lato Muzyczne w Parku Zdrojowym, Warsztaty Extreme City. Zachęcamy do zapoznania się z wydarzeniami w Jastrzębiu.

Jastrzębski imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 4-10 sierpnia
W niedzielę Jastrzębskie Lato Muzyczne w Parku Zdrojowym. Wystąpi zespół ALLDĘTE - potężna dawka instrumentów dętych.(fot. alldete.pl)

PIĄTEK - 5 sierpnia

15.30 - 18.00 Rodzinne zabawy przy muzyce pod chmurką w Parku Zdrojowym. Wstęp wolny.


NIEDZIELA - 7 sierpnia

17.00 Jastrzębskie Lato Muzyczne w Parku Zdrojowym. Wystąpi zespół ALLDĘTE - potężna dawka instrumentów dętych. Wstęp wolny.


PONIEDZIAŁEK - 8 sierpnia

16.00 - 19.00 Warsztaty Extreme City szkolenie: rolki, hulajnoga, deskorolka na Skateparku przy ul. Turystycznej.


WTOREK - 9 sierpnia

18.15 - 19.45 Wakacje z karate w Hali Sportowej „OMEGA” w Jastrzębiu. Zajęcia z klubem Karate Kyokushin. Zajęcia bezpłatne.


Zobacz co ciekawego u sąsiadów

Wodzisławski imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 4 - 10 sierpnia

Żorski imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 4 - 10 sierpnia

Rybnicki imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 4 - 10 sierpnia

Raciborski imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 4 - 10 sierpnia

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].