Nowe zdjęcie chłopczyka z Cieszyna

Policyjni eksperci kryminalistyki z pomocą naukowców Uniwersytetu Śląskiego sporządzili kolejny wizerunek chłopczyka, którego ciało znaleziono 19 marca w Cieszynie.

Nowe zdjęcie chłopczyka z Cieszyna

Zdjęcia z wizerunkiem chłopca publikuje na swojej stronie Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach.

Policjanci z Cieszyna ustalają okoliczności śmierci i tożsamość małego chłopca. Wszystko wskazuje na to, że przyczyną śmierci dziecka był uraz jamy brzusznej. Leżące w stawie hodowlanym na peryferiach miasta ciało dziecka, zauważyli dwaj przechodzący obok chłopcy.

Prokurator nadzorujący czynności zarządził przeprowadzenie sekcji zwłok, której wyniki wskazują na uraz jamy brzusznej, jako przyczynę śmierci. Dodatkowo biegły patolog określił uszkodzenia naskórka na twarzy i nodze, jako rany powstałe już prawdopodobnie po śmierci oraz wiek dziecka na około 2 lata.

Zarówno w polskich, jak i w czeskich policyjnych bazach danych brak jest informacji na temat trwających poszukiwań takiego dziecka. Dlatego też policjanci ustalają obecnie zarówno okoliczności samego zdarzenia, jak i tożsamość chłopczyka.

Apel policji

Wszystkie osoby, które mogą mieć w tej sprawie jakiekolwiek informacje, lub wiedzą coś na temat zaginięcia podobnego dziecka, proszone są o kontakt z cieszyńskimi policjantami pod numerem telefonu 33 851-62-55, lub z najbliższą jednostką policji – tel. 997 i 112.

Przypominamy, że w piątek 19 marca około 16.00 w stawie hodowlanym na peryferiach Cieszyna znaleziono zwłoki dziecka. Kiedy wyłowiono ze stawu ciało okazało się, że są to zwłoki około 2-letniego chłopczyka.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].