Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Były bokser udusił żonę, bo chciała rozwodu

- 47-letni były bokser przyszedł na komendę w Jastrzębiu-Zdrój i powiedział policjantom, że właśnie udusił żonę - poinformowała Gazeta.pl. Mężczyzna wyjaśnił, że kobieta chciała się z nim rozwieść.

Były bokser udusił żonę, bo chciała rozwodu

Do tragedii doszło we wtorek w Pawłowicach. + 47-letni Kazimierz M., były bokser śląskich klubów, dostał rano telefon, aby z byłego przejścia granicznego w Cieszynie Boguszowicach odebrać 43-letnią żonę. Kobieta od kilku lat pracowała we Włoszech i właśnie przyjechała na urlop - czytamy w portalu.

Podczas drogi do domu kobieta odebrała telefon i w trakcie rozmowy zapewniła rozmówcę, że na pewno się rozwiedzie z mężem. Mężczyzna był wstrząśnięty tym, co usłyszał. Kiedy dojechali na miejsce, złapał żonę, zaczął nią szarpać, a następnie udusił kobietę jej bluzką. Następnie wrócił do domu i o wszystkim powiedział dorosłej córce. Potem udał się na komendę w Jastrzębiu, gdzie o wszystkim opowiedział dyżurnemu.

- Wysłany na miejsce tragedii patrol znalazł ciało kobiety - wyjaśnił aspirant Adam Jachimczak z zespołu prasowego komendy wojewódzkiej w Katowicach.

Prokuratura już złożyła wniosek o aresztowanie Kazimierza M. - Mężczyzna leczył się psychiatrycznie, grozi mu dożywocie - przypomina portal.

4 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~JP (178.182. * .151) 26.12.2010 23:11

co to k***** za frajer co on myślał że ma odznakę i mu wszytko można

~bliska (89.200. * .172) 04.09.2010 07:13

Osoby, które zamiesciły swoje komentarze są wyjątkowymy Hienami. Napisać coś byle, żeb tylko było. Nastepnym razem wypowiadajcie się na temat tylko wtedy jak cos naprawdę wicie a nie POSRAM SIĘ ZESRAM, ALE GŁUPOTE NAPISZE BYLE ŻEBY BYŁO COŚ GŁUPIEGO NAPISANE.... więcej szacunku dla rodziny ....

~Fan-bis (84.234. * .174) 16.08.2010 12:15

Kazik! Kopa w d..e by wystarczyło i miałbyś święty spokój.

~gość (85.202. * .63) 15.08.2010 09:40

i tak powinna skaczyc kazda osoba ktora zdradza uniewinnic go !!!