Powalcz o dotacje z zakresu ochrony środowiska

Urząd Miasta poinformował o możliwości składania wniosków o dotacje celowe dla osób fizycznych na dofinansowanie kosztów inwestycji z zakresu ochrony środowiska i gospodarki wodnej.

Powalcz o dotacje z zakresu ochrony środowiska

Wnioski będą udzielane na:
- budowę przydomowej oczyszczalni ścieków,
- podłączenie budynku do miejskiej sieci centralnego ogrzewania,
- zakup i montaż niskoemisyjnych urządzeń grzewczych, w tym: kotłów c.o. (elektryczne, gazowe, olejowe, na paliwo stałe),
- zakup i montaż urządzeń do wytwarzania energii ze źródeł odnawialnych,
- demontaż, transport i unieszkodliwienie odpadów zawierających azbest, w ramach zadań, w zakresie wymiany azbestowych pokryć dachowych i/lub wymiany elewacji z płyt azbestowych,
- budowę przyłącza kanalizacji sanitarnej do budynku

Wnioski będą przyjmowane do 15 listopada tego roku. Można je pobrać ze strony bip.jastrzebie.pl lub odebrać osobiście w Wydziale Ochrony Środowiska i Rolnictwa Urzędu Miasta.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~mar (178.43. * .36) 10.02.2012 09:42

EKOLOGIA???
Ludzie nie wiedzą jaka jest różnica między ekologią a sozologią a wypowiadają się na ten temat!!
To nie jest temat ekologów bo oni tego nie rozumieją (są nie pełno sprytni) tylko dla sozologów i ludzi normalnie myślących.
Technologia została wymyślona przeszło 170 lat temu (Ogniwo wodorowe konstrukcji Williama R. Grove\'a z 1839 roku) i została udoskonalona przez NASA na potrzeby programów kosmicznych (potrzebowano wody i energii w kosmosie) wodę do cele spożywcze. Ta woda chyba dla obecnych ekologów to trutka. Energię do zasilania.
Najnowsze osiągnięcie to ogniwo alkoholowe działające na tej samej zasadzie możecie to zobaczyć:
http://www.ultracellpower.com/assets/XX55_Data_Sheet_02-15-2011.pdf
http://www.pcworld.pl/news/156931/Alkoholowe.ogniwa.do.notebookow.juz.na.sprzedaz.html
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ogniwo_paliwowe

200% sozologii (spaliny to woda dwutlenek węgla spirytus nie jest toksyczny) o 100% bezpieczniejszy spirytus niż tradycyjne paliwa a nie mówiąc o wodorze. Koszt produkcji1l spirytusu w bez akcyzy i podatków ok.3zł. Jedno podstawowe pytanie dlaczego ?? nie powstał pojazd z ogniwem alkoholowym!! przez tak długi okres znania tej technologii i działania ekologów. Komu zależy aby ten wynalazek nie funkcjonował?? Przecież ogniwo powstało w prawie tym samym czasie co została przedestylowana ropa naftowa przez Łukasiewicza.
Wyobraźcie sobie: Bliski Wschód, tankowce, przemysł samochodowy, wielkie koncerny i.t.d. A następna wizja to Ameryka łacińska plantacje trzciny cukrowej, Polscy rolnicy przemysł gorzelniczy tyle możliwości Gdzie ekolodzy (coś z nimi nie tak) ?!!!!!! dlaczego nie krzyczycie!!!!!
Ludzie mianujący się ekologami powinni napić się tego paliwa może zmienił by im się tok myślenia!

PS Paliwko trzeba rozrzedzić !!!
Mariusz