Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Młodzieżowa Rada Miasta zakończyła kadencję

We wtorek odbyła się sesja Młodzieżowej Rady Miasta, która kończyła IX kadencję rady. Podsumowano kadencje i złożono podziękowania za współpracę.

Młodzieżowa Rada Miasta zakończyła kadencję

Poniżej zamieszczamy podsumowanie pracy MRM:

- podczas IX Kadencji Młodzieżowej Rady Miasta Jastrzębie-Zdrój odbyło się 8 Sesji Zwyczajnych, 2 Sesje Uroczyste, 1 Sesja Nadzwyczajna, w czasie których podjęto 37 podjętych uchwał
- wykonanie uchwał wyniosło: 89,19%
- powołana została Służba Prasowa, jak również profil MRM na Facebooku i strona internetowa MRM
- przy współpracy Radnej Aliny Chojeckiej Odbyły się 2 spotkania pod nazwą „Dni Otwarte Młodzieżowej Rady Miasta Jastrzębie-Zdrój”
- przyjęto Logo i System Identyfikacji Wizualnej MRM 

Odbyły się: 

1. Mikołajki w Zespole Szkół przy Wojewódzkim Szpitalu Rehabilitacyjnym w Jastrzębiu-Zdroju.
2. Obchody 29. rocznicy wprowadzenia Stanu Wojennego.
3. XIX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Jastrzębiu-Zdroju, w czasie którego zebrano 73.216,97 PLN.
4. Obchody I Rocznicy Katastrofy Smoleńskiej.
5. Konkurs na Najpiękniejszą Pisankę.
6. Wieczorek Literacki w Miejskiej Bibliotece Publicznej.
7. Festiwal Piosenki Niezaangażowanej w Zespole Szkół Nr 1.
8. Zawody w piłce siatkowej chłopców – „90. rocznica Powstań Śląskich”.
9. Wykłady z okazji Prezydencji Polski w Radzie Unii Europejskiej.
10. Dzień Dziecka z MRM.
11. Akcja Krwiodawstwa.
12. Spotkanie Inspirujące z Fryderykiem Karzełkiem.
13. Pokaz filmu „Lekcja Białoruskiego”.
14. Wystawa Prac Młodych Artystów „Młodzi i fotografia”

- ustanowiono tytuł "Zasłużony dla jastrzębskiej młodzieży" i uhonorowano nim ks. Prałata Bernarda Czerneckiego
- uchwalony został nowy Statut Młodzieżowej Rady Miasta Jastrzębie-Zdrój
- delegacja Młodzieżowej Rady Miasta wzięła udział łącznie w 11 uroczystościach na szczeblu miejskim, w 7 Sesjach Rady Miasta Jastrzębie-Zdrój i 2 Sesjach Sejmiku Województwa Śląskiego

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~jastrzebiak (84.10. * .31) 17.11.2011 16:02

Jak sie nazywa ta blondynka w kręconych włoskach? BARDZO LADNA!!!:*