Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zapisz się już dziś na 6. Jastrzębskie Dyktando

Już 19 maja odbędzie się w naszym mieście 6. edycja Jastrzębskiego Dyktanda. Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w tej imprezie.

Zapisz się już dziś na 6. Jastrzębskie Dyktando

Dyktando odbędzie się w kinie "Centrum". Uczestnicy będą podzieleni na grupy: młodszą (urodzonych po 1995 roku) i starszą (urodzonych w 1995 roku i wcześniej). Spośród uczestników zostanie wyłoniony Mistrz i Młody Mistrz Ortografii, a także Mistrz Kaligrafii.

Wszyscy, którzy chcą sprawdzić swoją znajomość ortografii, mogą zarejestrować się na stronie dyktando.jastrzebieonline.pl lub zgłosić swój udział telefonicznie pod numerem 32 47 54 055. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 16 maja.

Dyktando organizowane jest już od 6 lat. Jego pomysłodawcą jest poseł Krzysztof Gadowski.

Ludzie

Krzysztof Gadowski

Poseł na Sejm

3 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Pafnucy (88.156. * .47) 13.05.2012 11:21

Kocmołuch Kaczyński przyjedzie na obiat.

~Daro (85.202. * .245) 08.05.2012 17:17

Podobno Bronek ma się zgłosić, będzie walczył o wygraną.

~n v (84.234. * .81) 07.05.2012 22:18

Ja siem hyba zapiszem, może wygram, ktusz to wie?