Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Posłowie PO rozmawiali w Jastrzębiu o Polsce

26 listopada w Jastrzębiu odbyły się dwa spotkania polityków Platformy Obywatelskiej z mieszkańcami. Najpierw z jastrzębianami rozmawiała Joanna Kluzik-Rostkowska, a później Krzysztof Gadowski.

Posłowie PO rozmawiali w Jastrzębiu o Polsce

O godzinie 15:00 odbyło się spotkanie Joanny Kluzik-Rostkowskiej. Z uwagi na to, że siedzibą spotkania była siedziba stowarzyszenia "Sprawni inaczej" głównym tematem rozmów były sprawy osób niepełnosprawnych. Jak powiedziała posłanka PO, jedną z największych porażek rządu były właśnie działania na rzecz osób niepełnosprawnych.

Drugie spotkanie organizował Krzysztof Gadowski. W jednej z sal klubu Kaktus poseł prezentował plany rządu. Prezentacja została podzielona na trzy bloki: Rodzina, Praca i Inwestycje. Poruszono m.in. kwestie in vitro, urlopów macierzyńskich, dofinansowań dla Polski z Unii czy umowy śmieciowe.

Największe zainteresowanie wzbudziły jednak pytania mieszkańców, którzy rozpoczęli zażartą dyskusję. - To co zrobiliście przez ostatnie 5 lat to populizm i propaganda - powiedziała jedna z mieszkanek. W odpowiedzi, poseł Krzysztof Gadowski wykazywał co rządowi udało się zrobić.

Ludzie

Joanna Kluzik-Rostkowska

Joanna Grażyna Kluzik-Rostkowska (ur. 14 grudnia 1963 w Katowicach), posłanka na Sejm VI i VII kadencji.

Krzysztof Gadowski

Poseł na Sejm RP

17 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Olek (85.202. * .138) 28.11.2012 08:28

Nikt w normalnych państwach nie działa według zaleceń i wytycznych Salonu III RP, czyli obecnie wytycznych PO oraz mediów \"mętnego nurtu\". W innych krajach wszyscy działają dokładnie odwrotnie. Im zależy na silnym państwie oraz walce o własne interesy.Natomiast obecnej \"elicie\" naszego kraju współtworzonego przez reżim totalitarny musi zależeć na czym innym. I zależy. Na tym, by Polska była krajem skarłowaciałym, w którym żyje upodlony i złamany Naród, niezdolny do zabrania głosu w swoim imieniu i w swojej sprawie. Polska po 1945 roku została zarażona wirusem upodlenia. I ten wirus dziś jest podtrzymywany przez elity dominujące w kraju.Oto więc \"Plan dla Polski\" na najbliższe lata.

~porada (84.234. * .81) 27.11.2012 23:44

Jeśli PO jest w Jastrzębiu to łapcie się za kieszenie, dobrze wam radzę.

~Do Bogusi (83.4. * .14) 27.11.2012 23:28

Popierając SLD twierdzisz, że przejadane przez urzędy pieniądze powinny trafić do biednych. Czyli nadal chcesz grabić obywateli tylko dawać na coś innego (w zasadzie to samo). Dlatego nie krytykuj bo dla zwykłego obywatela te poglądy są bez różnicy. Wy już byliście.

~do mu-barak o-ba-ma (78.31. * .1) 27.11.2012 21:38

Ależ patrzę na ich ręce i na to co robią tymi rękoma już ponad 20-cia lat, i ich czyny świadczą o tym że mają w d...ie nas i nasz los.Jeżeli zobaczyłeś ten film na youtubie \'\'elity-polsko żydowskie\'\' to zobaczyłeś kto obalił tą złą komunę, no to teraz zachęcam zobacz inny film kto tę komunę wprowadzał w Polsce i w jaki sposób. Na youtubie wpisz hasło \'\'żydokomuna\'\'.

~Olek (85.202. * .138) 27.11.2012 21:35

Nie wypada tak kopać leżącego.\"Polacy nic się nie stało\",przecież Polska w budowie.

~Mu-barak O-ba-ma (84.234. * .174) 27.11.2012 20:43

Ale sie czepiliscie pochodzenia i wyznania. Czy to wazne skąd kto jest? Liczy się człowiek i to co robi. Poza tym jesli mój dziadek był Żydem to znaczy ze ja też jestem? Dobre sobie haha. Jesteście ograniczonymi umysłowo ślepcami, którzy zamiast patrzeć ludziom na ręce zwalają na ich pochodzenie. Na łatwizne idziecie lenie

~stary (195.34. * .72) 27.11.2012 20:11

do tru

Coś mi się zdaje że mamy koalicje PO-PIS. My będziemy rządzić a wy głupków udawać a wszystko i tak pójdzie do naszego wspólnego koszernego worka

~hej (84.234. * .81) 27.11.2012 20:07

nieudolna, złodziejska partia, ciekawe kiedy Józef Bąk przyjedzie?

~hej (84.234. * .81) 27.11.2012 20:04

Joasia to fajna dziewczyna, raz z PiS, raz z PJN, raz z PO - rozwiązła POsłanka

~do Bogusi i nie tylko (78.31. * .1) 27.11.2012 19:46

Dla mnie też by nie miało znaczenia gdyby ci ludzie robili by to co mówią, ale jest inaczej.Kłamią,manipulują,wprowadzają w błąd a my im wierzymy.Pani Bogusiu ja nie wieże ludziom którzy fałszują informacje o swoim pochodzeniu o swojej wieże czy innych ważnych informacjach o sobie bo jeżeli tak robi to znaczy że chce nas oszukać.Konkretnie!!!!! Obywatele Izraela powinni powiedzieć w prost że są obywatelami innego państwa niż tylko polskie ale ukrywają ten fakt!!!!!!Nie wieże do końca że tacy ludzie do końca będą służyli dla dobra Polski i polaków.Podejrzewam że mogą służyć dla dobra Izraela.Tak samo nie wierzyłbym większości greków,Węgrów czy innym mniejszościom narodowym którzy tworzyli by nasz rząd.Dla tego jestem pewien że ci ludzie tzn. żydzi okłamują nas, obiecują nam gruszki na wierzbie a my naiwni wierzymy im że oni pracują dla naszego dobra.Żydzi opanowali wszystkie partie i dlatego każda partia jest nie wiarygodna.

~krzychu (195.66. * .252) 27.11.2012 19:15

A poruszono temat masowych bankructw rodzimych przedsiębiorstw?
Czy JSW czeka taki sam los, jaki spotkał Stocznię Gdańską?
Dlaczego jestem zmuszony płacić składkę zdrowotną, skoro służba zdrowia praktycznie nie istnieje?

Pochwal się pan raczej, czego przez najbliższe lata platforma nie spartaczy.

~Bogusia (89.72. * .134) 27.11.2012 17:56

Szanowny panie(pani) dla mnie nie ma znaczenia kolor skóry, wyznanie, pochodzenie, narodowość,itd. Dla mnie liczy się człowiek i jego dobro. Dlatego też oceniając kogoś nie biorę pod uwagę w/w cech lecz jego stosunek do innych. Dla mnie nie ważne jaka partia rządzi ale jak rządzi. Czy działa dla ludzi czy też przeciwko. Tak się składa, że rząd Platformy Obywatelskiej kieruje się egoizmem i arogancją oraz chciwością i działa przeciwko zwykłemu obywatelowi.

~do Bogusi i nie tylko (78.31. * .1) 27.11.2012 17:32

PO-wcy mogą pracować i dla polski i dla izraela, wszak w tym rządzie od żydów aż roi się.Będę z uporem maniaka powtarzał to, to że polska jest opanowana przez żydów!!!!!! I tu jest sedno problemu, polską rządzą ludzie którym los polaków wcale nie jest najważniejszy..Bogusiu poznaj prawdziwe oblicze Millera,Kwaśniewskiego,Cimoszewicza i inne gwiazdy lewicy .Jeżeli nie boisz się prawdy t na youtubie obejrzyj ok. 15-to minutowy film \'\'elity polsko żydowskie\'\'

~Bogusia (89.72. * .134) 27.11.2012 17:14

Jako mieszkanka miasta Jastrzębie-Zdrój byłam na spotkaniu z posłem Gadowskim. Było nas 20 osób i chyba tylko ja jedyna z opcji przeciwnej PO. Jestem osobą o podlądach lewicowych, związą z SLD. Tematem dyskusji była rodzina, praca, inwestycje. Poseł Gadowski wychwalał rządy PO i zachwalał to co rząd Donalda Tuska chce jeszcze zrobić. Tak jak powiedziałam na spotkaniu rządowi PO udało się i udaje populizm, propaganda i sięganie do kieszeni zwykłych ludzi. Przedstawiłam panu posłowi dane z badań instytucji międzynarodowych i krajowych dotyczące stanu służby zdrowia, inwigilacji, wzrostu etatów w ministerstwach, wzrostu funduszy wynagrodzeń w ministerstwach, sytuacji materialnej polskich rodzin. Są to czarne dane pokazujące faktyczny stan polskiego społeczeństwa, które rząd Donalda Tuska i PO skrywa pod kolejnymi obietnicami bez pokrycia. Poza tym podałam przykłady z jaką łatwością rząd wydaje pieniądze podatnika na swoje luksusy. Ludzie boją się mówić głośno o tych sprawach ale ja zdobyłam się na odwagę.

~Elwis (83.10. * .28) 27.11.2012 15:57

Istne tłumy xD

~cukero (83.7. * .179) 27.11.2012 15:34

Co oni mogą wiedzieć o Polsce, skoro realizują akcję \"Rodzina na Swoim\"

~tru (89.72. * .77) 27.11.2012 13:36

Miał być POPiS w 2005, a tak mamy popisówę od 7 lat... Jedni gorsi od drugich, żałosny spektakl!