Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Znany kucharz kręcił program w jastrzębskim hotelu

Remigiusz Rączka, znany śląski kucharz odwiedził Jastrzębie, gdzie w Hotelu Dąbrówka kręcił swój program kulinarny. Emisja kolejnego odcinka "Rączka gotuje" odbędzie się 29 grudnia o godzinie 18:00 w TVP Katowice.

Znany kucharz kręcił program w jastrzębskim hotelu

- Restauracja należy do nowego projektu "Śląskie Smaki", dlatego też wspólnie z pracownikami hotelu gotował tradycyjne śląskie dania, m.in. roladę z kluskami i modrą kapustą, wodzionkę oraz szpajze, śląski przysmak - informuje Marta Kondzielnik z Hotelu Dąbrówka.

Ludzie

Remigiusz Rączka

Znany i lubiany kucharz, mistrz kuchni śląskiej.

5 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Do Andrzeja (87.205. * .25) 18.12.2012 18:03

On ma problem z czystym mówieniem po śląsku a co dopiero z gotowaniem

~hejka (84.234. * .81) 18.12.2012 05:13

już poprawili. Ale czy to przysmak? Eee, to bieda-zupka, a nie przysmak...

~Hanka (95.50. * .18) 17.12.2012 18:34

Co to jest widzionka ? Ja znam śląski przysmak - wodzionkę .

~hejka (84.234. * .81) 17.12.2012 18:09

roladę, kluski i kapustę to każdy Ślązak potrafi zrobić, nie potrzeba do tego instrukcji...

~Andrzej (195.34. * .170) 17.12.2012 15:43

Rączka nie jest znanym tylko natrętnie lansowanym kucharzem. On ma problemy nawet z fachowym krojeniem produktów.