Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Roman Foksowicz dalej przewodniczącym PO

W miniony piątek odbyło się walne zebranie członków Koła Platformy Obywatelskiej w Jastrzębiu-Zdroju. W trakcie spotkania członkowie wybierali Zarząd Koła oraz przewodniczącego.

Roman Foksowicz dalej przewodniczącym PO

6 września odbyło się walne spotkania jastrzębskiego Koła Platformy Obywatelskiej. Członkowie wybierali nowego przewodniczącego, wiceprzewodniczących, Zarząd Koła a także delegatów, którzy wezmą udział w zjeździe Regionu Śląskiego. Na zebraniu obecny był Przewodniczący Zarządu Regionu Śląskiego, Tomasz Tomczykiewicz.

Większością głosów przewodniczącym Koła wybrany został, już wcześniej pełniący tę funkcję Roman Foksowicz. Wiceprzewodniczącymi zostali Alina Chojecka, Jolanta Grabkowska i Janusz Ogiegło.

W związku z decyzją Zarządu Regionu Śląskiego Koło Platformy Obywatelskiej jest jedyną reprezentacją PO w Jastrzębiu. Wcześniej struktura była dwuczłonowa i składała się z Koła oraz Powiatu.

5 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~etkinson (37.209. * .161) 12.09.2013 21:42

A dlaczego nie Ogi?

~Gość (164.127. * .140) 12.09.2013 16:28

Gratuluję. Wlasciwy czlowiek na wlasciwym miejscu.

~zyga (89.72. * .143) 12.09.2013 12:43

Panie Romanie, POwodzenia ;)

~OlbrychtM. (89.72. * .143) 11.09.2013 22:43

Szczerze życzę wygranych wyborów samorządowych w 2014 :) Roman Foksowicz na prezydenta !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~Gość (84.234. * .174) 11.09.2013 14:48

Trafny wybór.Gratuluje!