Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

2 tys. zł na przeniesienie Oddziału Pediatrycznego

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju podsumował zbiórkę publiczną na rzecz przeniesienia Oddziału Pediatrycznego. Jastrzębianie zebrali nieco ponad 2 tysiące złotych.

2 tys. zł na przeniesienie Oddziału Pediatrycznego

Zbiórka trwała od 17 kwietnia 2013 roku do 16 kwietnia 2014 roku. Jej celem było pozyskanie środków na przeniesienie Oddziału Pediatrycznego z budynku szpitala przy ulicy Krasickiego, do budynku głównego przy Alei Jana Pawła II.

Zbiórki odbywały się podczas imprez masowych, m.in. Pikniku PRL, Dniach Jastrzębia czy Pikniku JSW. Jastrzębianie łączenie zebrali 2002,25 zł.

Dyrekcja oraz Lekarz Zarządzający Oddziałem Pediatrycznym podjęli decyzję, że pieniądze zostaną przeznaczone na zakup rolet w Oddziale Pediatrycznym.

6 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Gość (84.234. * .81) 19.05.2014 09:45

Trzeba było poprosić telewizję, zeby przeprowadziła transmisję ze zbiórki i samorząd, zeby zorganizował koncerty. Tak to robi Owsiak i kasę zbiera.

~karolka (79.188. * .18) 18.05.2014 19:14

rok zbierania i kasa równa nieco ponad miesięczne minimalne wynagrodzenie... żenada

~górnik JSW (85.14. * .18) 17.05.2014 17:51

dwa tysiace to noszę w tylnej kieszeni spodni.....

~Gość (84.234. * .81) 17.05.2014 10:33

Niech w końcu markety zostaną opodatkowane jak należy i nie będzie trzeba zebrać.

~Gość (84.234. * .81) 16.05.2014 23:09

znowu żebranina? Płacą ludzie składki, podatki, ale i tak żebrać na tej Zielonej Wyspie trzeba...

~mama (89.79. * .16) 16.05.2014 20:31

zenada. dwa tys to powonien Janecki od siebie dac,ciekawe ile spolka dala na piknimu Jsw