Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Są płatne staże dla osób po 30 roku życia

Jastrzębski Urząd Pracy ogłosił nabór wniosków na organizację staży dla osób powyżej 30 roku życia. Pieniądze na staże pochodzą z Unii Europejskiej.

Są płatne staże dla osób po 30 roku życia

Na zatrudnienie będą mogły liczyć osoby powyżej 30 roku życia, w szczególności kobiety, osoby z niepełnosprawnościami, osoby bezrobotne ponad 12 miesięcy, osoby o niskich kwalifikacjach (średnie wykształcenie) lub osoby powyżej 50 roku życia.

Preferowane będą wnioski przedsiębiorców, którzy po zakończonym stażu oferować będą umowy o pracę lub umowę zlecenie na okres 3 miesięcy. 

Szczegóły oraz wniosek o organizację stażu dla przedsiębiorców dostępny jest na stronie pupjastrzebie.pl.

5 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~menel (89.73. * .251) 24.12.2015 08:53

\"osoby o niskich kwalifikacjach(średnie wykształcenie) - to ja się pytam czy w UM wszyscy mają wyższe wykształcenie ? Jak już średnie wykształcenie oznacza niskie kwalifikacje to jakie trzeba szkoły studia pokończyć żeby w zapyziałym J-biu dostać pracę oczywiście za minimalną pensje?

~Realista (89.77. * .113) 26.07.2015 11:37

Po co komu te staże?Na stażu człowiek jest bardziej wykorzystywany aniżeli pracownik na umowie.Każdy kto by na stażu to wie że po nim załapać się na stałą umowę udaje się garstce ludzi...

~lol (188.137. * .19) 23.07.2015 10:07

ja czekam na opinie czy mi zaakceptuja wniosek o staz, nie spełnia on powyzszych wymagan i jest w innym miescie. ale jest zatrudnienie i jestem długotrwale bezrobotny. te ich projekty to... i indiwidualny konsultant.... co rok to up ma coraz ciekawsze (aluzja) pomysly na usprawnienie systemu

~LG (89.79. * .209) 23.07.2015 07:06

No do licha ciężkiego, jak to pięknie brzmi: \"Witam, mam 51 lat i idę na staż.\"

~koko spoko (84.234. * .81) 23.07.2015 02:59

zamiast obniżyć koszty pracy to wolą pompować kasę na tworzenie tymczasowych miejsc pracy, przecież to jest głupsze od filmów Jasia Fasoli.