Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

23-latek zatrzymany za posiadanie narkotyków

W czwartek, 8 października w ręce policjantów wpadł 23-latek, który posiadał przy sobie amfetaminę. Mężczyzna dobrowolnie oddał też marihuanę, który miał w samochodzie. Za posiadanie substancji zabronionych grożą mu 3 lata więzienia.

23-latek zatrzymany za posiadanie narkotyków

Uwagę policjantów zwróciło nerwowe zachowanie mężczyzny, który znajdował się przy swoim samochodzie przy jednym z marketów na terenie miasta. W trakcie legitymowania funkcjonariusze znaleźli woreczek z białym proszkiem.

- Jastrzębianin przyznał, że to amfetamina, po czym dobrowolnie wydał policjantom jeszcze woreczek z marihuaną, który ukrył w samochodzie - informuje policja.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. O dalszym losie 23-latka zdecyduje sąd. Za posiadanie narkotyków grozi mu kara 3 lat więzienia.

3 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Anty (89.73. * .180) 11.10.2015 14:21

Takiego gościa nie powinno się aresztować. Dlaczego ma żyć na nasz rachunek aż przez 3 lata. Powinno się stworzyć listę osób ćpających i od takich brać forsę na przyszłe leczenie. To był na pewno wieśniak do kwadratu. Człowiek, nie zażywa żadnych narkotyków a \"wieśniacy\" ( nie mylić z ludźmi mieszkającymi na wsi) uważają, że to takie miejskie zachowanie. Co te głupie mieszczuchy narobiły.

~annc (164.126. * .252) 09.10.2015 14:47

Ah ta marihuana, musiala byc tak mocna, ze az wyszla z niej forma meska ... i to pogrubiona :-)

~Rzepicha (87.207. * .163) 09.10.2015 13:59

Wydaje mi się że to musiał być jakiś wieśniak