Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Miasto podsumowuje rok na filmie. Zobacz

Urząd Miasta podsumował rok 2015 na wideo i fotografiach. Koncerty, imprezy, jarmarki, zawody - działo się dużo. Zapraszamy do obejrzenia podsumowania roku 2015.

Miasto podsumowuje rok na filmie. Zobacz

9 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Gienia (5.172. * .146) 07.01.2016 18:17

Oj Basiu Basiu .Wszyscy w Jastrzębiu wiemy nowyt górnicy kto na tym strajku skorzystał najwięcej.Oni będą siedzieć teraz w biurach ale wyrzuty sumienia pozostaną.

~Gość (89.73. * .166) 06.01.2016 18:30

Do Basia. Twierdzisz, że PO nic nie robiła i chciała zamykać kopalnie. PiS chce kopalnie \"wygaszać\" . Jakby tego nie nazwać nierentowne kopalnie będą likwidowane. Najpierw \"poprawią\" konstytucję, potem \"dostosują\" prawo i nie będzie odważnych, którzy będą chcieli strajkować, czy w inny sposób bronić miejsc pracy.

~Lola (83.26. * .229) 06.01.2016 13:54

Jeszcze Was nie nauczyło, że ten strajk nic nie dał, na swoje wyszły tylko związki a nie zwykły pracownik. Gratuluję myślenia i ciemnota niech dalej idzie za \"super\" związkami.

~do Basia (84.234. * .174) 06.01.2016 10:18

PiS nie kazało strajku robić? A kto namawiał do \"walczenia o swoje\". Miedzy innymi nasz poseł z PiS Grzegorz Matusiak i jego otoczenie. Namawiali bo było to na niekorzyść PO. A jaki był główny argument? Wywalić Zagórowskiego. Po czasie związkowcy i tak przyjęli praktycznie wszystkie punkty planu naprawczego który chciał wprowadzić Zagórowski. Wiec wyszło i tak na korzyść Zagórowskiego, mimo że go już nie było? Teraz PiS umywa ręce od całej sprawy.

~Basia (87.239. * .132) 05.01.2016 23:25

nie zgadzam się z opinią Górnika. PiS nikomu strajku nie kazało robić. Strajk był, bo PO nic nie robiła, a wręcz chciała zamykać kopalnie pod płaszczykiem zawartej z nimi \"niby\" umowy.

~Górnik (89.73. * .180) 05.01.2016 21:09

Strajk w JSW nie dotyczył miasta i jego osiągnięć czy strat. Dotyczył spółki węglowej. Wywołany był na polecenie PiS aby zniszczyć JSW i winę zwalić na PO. Jednym z dowodów tego nikczemnego planu jest Grzegorz Matusiak, który próbował wciągnąć w strajk Panią prezydent zarzucając jej, że nic nie robi w obronie górników. Udawał, że Nikt z zarządu miast nie miał prawa do jakichkolwiek działań. To była sprawa wewnętrzna pomiędzy związkiem \"Solidarność\" a Spółką Węglową mają w w nazwie Jastrzębska. Nic poza tym. Efekt strajku wpłynął na mieszkańców Jastrzębia zatrudnionych w górnictwie. Straciliśmy sporo na zarobkach. Dalej PiS kombinuje jak tu się pobyć problemu spowodowanego spadkiem cen na światowych rynkach. Najgorsze kopalnie sprzedali (czytaj - wcisnęli) elektrowniom. ostatnio KWK Brzeszcze. W ten sposób pozbyli się problemu ale tylko na chwilę. Grzegorz Matusiak wiernopoddańczy sługa Kaczyńskiego ma za zdanie tworzyć nie przychylna atmosferę wokół kopalń. Złem jakie dotknęło miasto Jastrzębie wyło poparcie PiS i G. Matusiaka. PiS traci ale zło pozostało i będzie się powiększać. Przestępstwami i Szalbierstwem wobec społeczeństwa stajemy się niewolnikami.

~do qwerty (83.22. * .251) 05.01.2016 14:28

A myślisz ze miasto by się chwaliło strajkami? Przeciez to filmik promocyjny...

~qwerty (89.72. * .239) 05.01.2016 13:53

Nie pokazuje wszystkiego. Początek roku był najważniejszy dla miasta w 2015r. JSW ... Nie wszystko było kolorowe jak na filmie.

~Mieszkaniec II (89.73. * .180) 05.01.2016 13:51

Podsumowanie na pewno wychodzi na plus. Ale firm z byle jaką muzyką i obracanymi obrazkami nie jest interesujący. Bardziej odstrasza niż wywołuje pozytywne skojarzenia, choć jest wiele ciekawych zdjęć.
Mam nadzieję, że to filmowe podsumowanie nic nas nie kosztowało.