Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Złapany za alkohol, posiedzi za niezapłacenie grzywny

44-latek spędzi najbliższy czas w zakładzie karnym. Jastrzębianin został przyłapany na piciu alkoholu w miejscu publicznym, jednak do zakładu karnego trafi za wcześniejsze przewinienie - niezapłacenie grzywny.

Złapany za alkohol, posiedzi za niezapłacenie grzywny

Zdarzenie miało miejsce na ulicy Pszczyńskiej. Policjanci wylegitymowali mężczyznę, który spożywał alkohol w miejscu publicznym. Po sprawdzeniu w bazie danych wyszło na jaw, że mężczyzna poszukiwany jest przez wymiar sprawiedliwości z powodu niezapłaconej grzywny.

- 44-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Jastrzębianin trafił już do zakładu karnego, który opuści dopiero po odbyciu wymierzonej przez sąd kary - informuje policja.

6 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~brawopolicja (83.30. * .216) 04.05.2016 14:56

Kolejny sukces naszej ukochanej policji, ten straszny kryminalista już nikomu nie zagraża - czuje się bezpieczniej.

~anty (84.234. * .81) 03.05.2016 14:21

zrobił komuś coś złego? Okradł kogoś, pobił, znieważył? Nie. Ale pójdzie siedzieć.

~Bar (87.207. * .126) 02.05.2016 15:09

\"Znawcy\" się odzywają. Jak zwykle popisują się swoją niewiedzą.

~Arek (89.72. * .127) 02.05.2016 14:46

Nie ma czegoś takiego jak picie w miejscu publicznym, ustawa mówi zupełnie co innego.

~Gość (195.34. * .240) 02.05.2016 12:31

Wypić piwa na ławce nie wolno, ale możesz zaparkować na przejściu dla pieszych, albo na skrzyżowaniu, zwłaszcza w pobliżu knajp pod specjalną opieką.

~znawca_tematu (89.72. * .29) 02.05.2016 10:12

Typowy absurd polskiego wymiaru sprawiedliwości. Co byście woleli? Żeby mu darować, czy żeby za wasze pieniądze - podatników - był karmiony i nocowany w zakładzie karnym?