Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Koncert Michała Bajora przeniesiony na październik

Koncert Michała Bajora  jednego z bardziej lubianych i uznanych twórców nurtu piosenki poetyckiej, który miał się odbyć w sobotę w kinie „Centrum” został odwołany z powodu choroby artysty.

Koncert Michała Bajora przeniesiony na październik

Wszystkie bilety zachowują ważność, a artysta wystąpi przed jastrzębską publicznością w październiku. Zaplanowany na sobotę, 4 marca, koncert Michała Bajora w Jastrzębiu-Zdroju został odwołany z powodu niedyspozycji artysty. Jak informują organizatorzy, kolejny recital odbędzie się 21 października o godzinie 18.00. Zakupione bilety zachowują ważność.

 

8 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Technicy estradowi (87.239. * .224) 22.09.2017 21:46

Wszyscy którzy napisali te obrażliwe komentarze
Na Pana Michała Bajora
Powinni się wstydzić !!!!!

Podpisali
Ekipa estrady i swiatła technicznego
Michała Bajora

~mieszkaniec.K (89.25. * .173) 06.03.2017 17:58

seboc...godka Ci niy idzie :-P

~seboc (193.28. * .1) 06.03.2017 10:30

Jo juz wola jak kombajn na dole brusi niz jok lun spiwo.

~genua (188.137. * .197) 04.03.2017 19:47

w październiku bym nie chciał. Nie dość, że wieje nudą, to jeszcze śmie odwołać. Może nie dozyjemy października ?

~antek (89.72. * .78) 04.03.2017 13:19

Oddawać za bilety plus odszkodowania i koniec tematu.

~seboc (193.28. * .1) 03.03.2017 15:14

Michal Bajor, gdy spiewa, musi walczyc z potwornym sciskiem gardla a to wiaze sie z dramatycznym bolem. Dlatego te jego piosenki sa takie rzewne.

~Gość (87.207. * .62) 03.03.2017 14:14

A może artysta nie dożyje, skoro taki niedysponowany aż do października.

~pracownik (46.76. * .131) 03.03.2017 13:04

czy ja wiem, czy dożyję ? domagam się zwrotu gotówki i wypłaty za dniówkę, gdyż musiałem wziąć wolne!