Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

W jastrzębskim szpitalu pracują wzorowe pielęgniarki

Wykonują swoją pracę wzorowo. Sumienie podchodzą do obowiązków. Traktują pacjenta z należytą godnością i szacunkiem, okazując miłość i wsparcie. Mowa o pielęgniarkach z jastrzębskiego szpitala, które zostały wyróżnione prestiżową nagrodą - „Diamentowym Czepkiem”. 

W jastrzębskim szpitalu pracują wzorowe pielęgniarki

Pielęgniarki zatrudnione w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym Nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju otrzymały wyróżnienie „Diamentowe Czepki”, przyznawane przez Okręgową Radę Pielęgniarek i Położnych. Statuetkę „Diamentowy Czepek” otrzymały: Stanisława Pasoń, Renata Prostacka, Jolanta Czarnota, Katarzyna Czarnota, Mirosława Opioł-Jaguś, Agata Zmroczek, Lidia Błachuta.

- Jest to prestiżowa nagroda przyznana pielęgniarkom za upowszechnianie etyki zawodowej, wzorowe wykonywanie obowiązków zawodowych oraz współdziałanie na rzecz integrowania środowiska zawodowego. Pokazuje ona jak mocno, na co dzień panie są zaangażowane w niesienie pomocy medycznej pacjentom naszego szpitala, okazywania im wsparcia i ciepła w cierpieniu - wyjaśnia Alicja Brocka, rzecznik WSS nr 2.

 

12 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~gosc (89.72. * .187) 10.07.2017 19:03

wJastrzebu pielegniarki sa wyjatkowo wredne. To chyba jakis zart.

~Chory (94.137. * .188) 09.07.2017 18:55

Sądzę, że wymienione to całkowite wyjątki. W szpitalu trudno je spotkać. Od pielęgniarek oczekuje się empatii. Bardziej są zaprzeczeniem niż potwierdzeniem tego potrzebnego uczucia. Ich obojętność na pacjentów mogła by być podana jako wzór obojętności. Noszą w sobie nienawiść do chorych. Taka samą jak zakonnice wychowujące w ośrodkach dzieci. Taką samą jak te pracujący w państwowych przychodniach ZOZ. Choć tam też bywają wyjątki.

~Do olek (89.77. * .150) 05.07.2017 10:09

Zgadzam sie z toba w pelni. Wredne stare babska az sie odechciewa do tej poradni wchodzic. Ale nasza porodowka naprawde jest super !

~Janusz do Pauliny (87.239. * .116) 04.07.2017 22:42

A moze to twoja mamusia jest tą cudowna pielegniarka dlatego tak chwalisz ?? W rodzinie dolkow nie bedzie kopac ! Paula paula otworz oczka ! 99% krytykuje a 1% to pielegniarki ktore mysla ze sa fajne !

~[j08y- (83.26. * .115) 04.07.2017 20:43

Gratulacje!!!!!!

~Paulina (37.8. * .154) 04.07.2017 17:44

Ja leżałam na ginekologii pielęgniarki są tam na medal. W zeszłym roku leżałam tam 3 razy i za każdym razem pielęgniarki były miłe i opiekuńcze.

~Olek (89.77. * .51) 04.07.2017 14:53

Dokładnie,zgadzm sie- w naszym mieście co jedna to gorsza i wredniejsza.Zeby usłyszeć miłe słowo z ust pielęgniarki to trzeba iść prywatnie do lekarza.Bardzo źle oceniam \"pięlęgniarki\";) - z przychodni na Harcerskiej.stare,wredne babska,nie zadowolone z życia,siedzą tak jakby za karę.Wiecznie nadąsane, z łaską \"dzień dobry\" odpowiadają nie mówiąc już o czyms więcej, strach o coś zapytać.Ciężko jakie kolejek informacje od nich uzyskać. z takim podejściem już dawno powinny być zwolniene ale niestety swoich stołków trzymają się kurczowo od wielu lat i nie oddadzą młodszym pomocnym,sympatycznym dziewczyną.Czy nic nie można z tym zrobić? Gdzie złożyć doniesienie o kontrolę a najlepiej wniosek o przeniesienie nich?człowiek młody wychodzi tylko wściekły na te stare babska ale ludzie starzy schorowani muszą to znosić i akceptować takie traktowanie

~Janusz (37.248. * .197) 04.07.2017 13:54

Jak one sa mile to ja jestem Krolem Polski

~gośka (31.179. * .1) 04.07.2017 10:42

Jastrzębska porodówka jest obecnie najlepszą porodówką w regionie. Przyjeżdżają tu rodzić panie nawet z odległości 40 km.

~Zenada (87.239. * .116) 04.07.2017 09:55

Chyba w nie naszym szpitalu! Tu to jest kompletnie niemozliwe :) tu są najgorsze pielęgniarki ever!!! Niemile, aroganckie, wredne!!! Buu

~smołka (87.239. * .116) 04.07.2017 08:43

1 Kwiecień dopiero w przyszłym roku jastrzebieonline pomyliło się dodając taką informacje w tym roku !

~Jeja (87.239. * .116) 04.07.2017 08:41

Tiaaa, może i są takowe pielęgniarki aczkolwiek można je policzyć na palcach zaledwie jednej ręki no może dwóch. Ale mimo wszystko to są tylko przypadki :) a nie wspomnę już o szpitalu dziecięcym gdzie tam to chyba one za darmo robią bo są tak wredne, że szok!