Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Chciał obejrzeć mecz, a znalazł się za kratkami

Kolejny pseudokibic został ukarany przez sąd za niestosowanie się do poleceń ochrony podczas sobotniego meczu GKS ze Zniczem Pruszków. Niesforny kibic musi zapłacić grzywnę. Przed dwa lata nie będzie też miał wstępu na mecze piłki nożnej. 

Chciał obejrzeć mecz, a znalazł się za kratkami

Podczas ostatniego zwycięskiego meczu GKS, jastrzębianin przedarł się przez bramki i nie reagował na polecenia ochrony. Został jednak zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

- Decyzją sądu mieszkaniec miasta musi uiścić grzywnę w wysokości tysiąca złotych oraz przez najbliższe 2 lata będzie obowiązywał go zakaz wstępu na imprezy masowe i mecze piłki nożnej, rozgrywane przez polskie kluby sportowe nawet poza granicami kraju. Ze względu na fakt, że przestępstwa miały związek z imprezą masową, rozprawa odbyła się w trybie przyspieszonym - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju. 

6 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Cora (89.72. * .240) 30.08.2017 21:39

Tak trochę śmieszą mnie komentarze osób, które nie wiedzą jak wyglądała sytuacja naprawdę, a już jadą po człowieku z góry na dół :\')

~Paweł (5.172. * .150) 30.08.2017 15:46

Policyjne panstwo. Szariat katolibanski.

~@akkxp (84.234. * .131) 29.08.2017 22:54

to prawda

~akkxp (89.64. * .110) 29.08.2017 18:27

Nie wiele osób wie , ze otoz to chlopaczynka kupil bilet i rozmawial z ochrona czy jak wyjdzie do apteki , bd mogl wejsc spowrotem na stadion, dostał zgodę ... lecz **** zawsze znajda cos zeby sie **** do mlodziezy...

~Robert (89.77. * .246) 29.08.2017 11:40

To on, ten na zdjęciu? Miesiąc do prac publicznych, np. sprzątania okolic stadionu. Wszyscy będą zadowoleni. Nawet właściciele psów, którzy nie sprzątają po swoich pupilach. Psy narzekają, że coraz trudniej znaleźć miejsce na zrobienie kupy.

~axel (84.234. * .82) 29.08.2017 08:51

i bardzo dobrze!!! tępić chamstwo stadionowe!!!