Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Uwaga objazdy! Remont ulicy Zdrojowej

Drogowcy przystępują do remontu ulicy Zdrojowej. Stara nawierzchnia jezdni zostanie sfrezowana i ułożona nowa asfaltobetonowa. Przeprowadzony będzie też remont chodnika.

Uwaga objazdy! Remont ulicy Zdrojowej

- W poniedziałek, 9 października zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu polegająca na zabezpieczeniu prac przy rozbiórce nawierzchni asfaltowej poprzez ręczne kierowanie ruchem drogowym - informuje Strabag Infrastruktura Południe Sp. z o.o., generalny wykonawca zadania.

Po zakończeniu tych robót, 10 października drogowcy przystąpią do kolejnego etapu, który obejmie wyłączenie z ruchu ul. Zdrojowej na odcinku od Ronda Dolnego do skrzyżowania z ul. Dworcową.

Objazd będzie się odbywał ulicami: Pszczyńską, Grodzką, Północną, Sybiraków, al. Piłsudskiego i 11 Listopada. Prace pochłonął prawie 1,4 mln zł, z czego ponad 300 tys. zł dofinansowania nasze miasto pozyskało z budżetu państwa.

5 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~gość 1 (89.72. * .213) 07.10.2017 14:11

Pewnie był bardzo niewygodny

~zdumiony (46.77. * .39) 06.10.2017 06:00

Czy ktoś się ze mną zgodzi że remontu bardziej potrzebuje ulica Północna? Czy władze tego nie dostrzegają?
Dodam, że codziennie jeżdżę ulicą Zdrojową i sądzę że nie jest najgorsza - natomiast jadąc raz na jakiś czas północną to szczerze powiem nie wiem gdzie tam jest jakiś fragment asfaltu w całości (same łaty)

~pytam (89.64. * .76) 05.10.2017 18:02

A gdzie wczorajsza informacja o odwiedzeniu Wodzisławia przez Andrzeja Dudę? To wymowny znak, jakie słabe ma poparcie i również jak wrednie działają ludziki z PiS.

~inwestor (85.14. * .18) 05.10.2017 10:11

1,4 mln za 200 m asfaltu i trochę kostki brukowej , a wy za 78 mln chcecie podziemny dworzec .....

~stoper (85.14. * .18) 05.10.2017 09:40

Czas start