Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Prezydent RP Andrzej Duda przyjął prezesa JSW

Prezes Jastrzębskiej Spółki Węglowej Daniel Ozon, wiceprezes JSW Innowacje Jacek Srokowski oraz dr Agnieszka Hankus – Kubica, Koordynator do Spraw Rozwoju w JSW byli gośćmi Prezydenta RP Andrzeja Dudy, w związku z kolejną odsłoną projektu „Startupy w Pałacu”. 

Prezydent RP Andrzej Duda przyjął prezesa JSW

Prezydencka inicjatywa ma na celu wsparcie innowacyjnych polskich firm i przedsięwzięć w zakresie znalezienia potencjalnych inwestorów, relacji biznesowych i rynków zbytu dla innowacyjnych rozwiązań. Na spotkanie z Prezydentem przedstawiciele JSW zostali zaproszeni, jako potencjalni partnerzy w rozwoju najlepszych startupów.

- Obecność przedstawicieli grupy JSW w Pałacu Prezydenckim była wyrazem docenienia ich zaangażowania w tworzenie i pozyskiwanie  unikatowych technologii jutra, związanych z rozwojem sieci sensorowych, wytwarzaniem paliw ekologicznych, ale także z pracami nad rozwojem  systemów bezzałogowych, mających zastosowanie nie tylko w górnictwie, ale w całym przemyśle. Kierunki tego rozwoju kilka miesięcy temu ogłosił prezes grupy JSW Daniel Ozon. Według przedstawicieli JSW Innowacje, rozwój nowoczesnych technologii wspierających przemysł, powinien stanowić przedmiot szczególnego zainteresowania i wsparcia ze strony państwa - informuje Jastrzębska Spółka Węglowa .

„Startupy w Pałacu” to trzecia odsłona prezydenckiej inicjatywy polegającej na publicznej prezentacji najlepszych pomysłów z dziedziny innowacji i nowych technologii z udziałem przedstawicieli biznesu i nauki. Dwie pierwsze – „Startupy w pałacu – pierwsza edycja” i „Startupy B2B” odbyły się w marcu 2016 roku i wrześniu tego roku.

 

9 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~ja (185.135. * .216) 14.10.2017 12:57

Ciekawe jak zagraniczna korporacja finansowa wcisła tego gościa do zarządu państwowej spółki.

~Szafaroza Piotr (89.75. * .28) 13.10.2017 08:41

Emeryci wyrolowani BRAWO

~Gość (89.73. * .191) 12.10.2017 12:02

A prezes JSW na kolanach dostępowałudiencji....?

~cieć (85.14. * .18) 12.10.2017 09:07

Śmiejecie się z tych wyrolowanych emerytów to jest ta wasza innowacyjność gratulujemy

~Aga (31.0. * .186) 12.10.2017 08:56

do emeryt

Deputaty dla emerytów zawiesili (przyjęli datę) 31.12.2011. Pracownikom zawiesili w 2015 to zanim poszedłeś na emeryturę to jeszcze trochę pobierales \"węgiel\". Nie bądź pazerny. Ty swoje zostałeś a teraz dostaną Ci, którzy nie mieli. Od nastepnego roku będziecie na równych prawach bo nikt z was nie dostanie i basta

~. (83.10. * .14) 12.10.2017 08:45

JSW Innowacje...Innowacyjny system dopuszczania do Koryta+ i ukrywania oszustów Józefa i Waldemara...

~bolek (89.73. * .191) 12.10.2017 08:40

Lizusy, pojechali do pałacu tyłek mu...

~emeryt (85.14. * .18) 12.10.2017 08:27

A 12. tys emerytów wy......... i z czego się śmiejecie. przeznaczyli 2, 5 miliarda a pożałowali kilku milionów.

~Gość (193.28. * .1) 12.10.2017 07:53

Jastrzebskie startupy: JSW, Biedronka, komornicy sadowi.