Sąsiad ukradł jej telefon, a sąsiadka wyzywa konkubinę

We wtorek ok. godziny 12:00 policjanci byli dwukrotnie wzywani na do bloku, znajdującego się przy ulicy Gagarina. Raz w sprawie kradzieży telefonu, a drugi - używania wyrazów nieprzyzwoitych. 

Sąsiad ukradł jej telefon, a sąsiadka wyzywa konkubinę

Tuż przed godz. 12:00 mieszkanka bloku znajdującego się przy ulica Gagarina zaalarmowała dyżurnego Komendy Miejskiej Policji, że ktoś ukradł jej telefon. Podejrzewała sąsiada.

- Na miejsce przybył policyjny patrol, który odebrał od kobiety zgłoszenie, że został jej ukradziony telefon. Poszkodowana znajdująca się pod wpływem alkoholu podejrzewała swojego sąsiada o kradzież. Została poinformowana o dalszym trybie postępowania - mówiła Bogusława Dudek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Druga interwencja miała miejsce również w tym samym bloku. Tym razem po policję zadzwonił mężczyzna, którego konkubina została obrzucona wulgaryzmami przez sąsiadkę. Na dodatek agresorka miała porozrzucać butelki pod ich drzwiami.

- W tym przypadku policjanci przybyli na miejsce ukarali kobietę za używanie słów nieprzyzwoitych i zaśmiecanie - poinformowała mł. asp. Bogusława Dudek. 

16 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~gosc (89.64. * .60) 03.02.2018 18:55

Chlać mają za co, ale za mieszkania i media nie płaća. Lepiej niż w Ameryce - żzyć nie umieraC!!! Należy pamiętać jednak, że patologia rodzi patologię!!!

~Pracownica (5.184. * .242) 20.01.2018 23:03

Zgadzam sie z częścią rozmowcow chciałam zauważyć że część ludzi mieszkajacych na Gagarina dostała przydział z UM i to sa normalni ludzie, a reszta mieszkała kiedyś w centrum... Pozatym Gagarina to nie tylko bloki sa tam też bogate domy i najlepsze przedszkole w okolicy... 3 bloki nie powinny świadczyć o całej ulicy...

~X (89.66. * .32) 18.01.2018 00:02

Teraz będą powiększać-rozbudowywać 4 blok przy Gagarina-tuż obok przedszkola. Będą dodatkowe piętra.....

~Sram na TVN (94.254. * .48) 17.01.2018 21:01

Zryte banie macie. Znam z Gagarina normalnych niechlejących ludzi.Wszędzie na każdym osiedlu znajdziemy patoli i społeczniaków . Myślisz ze jesteś z centrum to jesteś panicz ? Mieszkałem na pomorskiej przez jakiś czas tam to dopiero patole.Prawda jest taka że wszyscy siedzimy w tym samym gównie. Praca dom praca dom praca dom zaprogramowany na konsumcje

~aneta (94.254. * .115) 17.01.2018 19:27

a ja mieszkania dostac nie umiem chodz pracuje nie chlam ale na kredyt nie stac a pomocy od rodzicow ani grama z dziecmi po stancjach sie paletam bo na wynajem mieszkania nie stac a taka patola dostaje dom od reki i co robi plakac sie chce

~Johan (89.77. * .154) 17.01.2018 19:10

Ogrodzić te 3 bloki wysokim murem i niech tam robią co chcą,13 dzielnica....

~Anonim (93.179. * .208) 17.01.2018 13:16

Slamsy sa wszedzie nie tylko na gagarina

~Seboc (37.248. * .210) 17.01.2018 13:10

Butelki po piwie czy winie. Gagarina wykreslic calkowicie z mapy jastrzebia.

~dysydent (85.202. * .231) 17.01.2018 12:47

Taniej by wyszło dla podatnika gdy tam wybudować gubernię a nie, ledwie zdążą odjechać z interwencji muszą wracać z powrotem na tą Gagarina. I tak jest non stop a w weekendy to już masakra.

~oo ! (188.137. * .197) 17.01.2018 11:57

z konkubinatami tak to jest hahah

~mija (31.0. * .126) 17.01.2018 11:56

Policjanci którzy w danym dniu pełnią służbę w tamtym rejonie powinni mieć bardzo wysoki finansowy dodatek zdrowotny.

~Anonim (93.179. * .119) 17.01.2018 09:55

Wszedzie jest patola nie tylko na gagarina. Oczywiscie na Gagarina też mieszkaja normalni ludzie.

~dzielnicowy (85.14. * .18) 17.01.2018 09:22

13 dzielnica żyje swoim życiem

~Stef (176.122. * .106) 17.01.2018 09:19

Tam powinni postawić 8 metrowy w górę mur,żeby tą patole odciąć...

~Sąsiad (77.113. * .124) 17.01.2018 09:10

Na Gagarina zawsze były slamsy

~Radio Teheran (193.28. * .1) 17.01.2018 08:19

Miasto dziczeje.