Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Uwaga! Policja obserwuje pieszych, rowerzystów i kierowców

Od rana do godz. 22:00 policjanci będą baczniej przyglądać się pieszym jak i kierowcom oraz rowerzystom. Mundurowi zwrócą uwagę na przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Trzeba liczyć się z tym, że funkcjonariusze nie będą pobłażliwi.

Uwaga! Policja obserwuje pieszych, rowerzystów i kierowców

Działania są prowadzone na terenie całego województwa śląskiego. Także drogówka z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju bierze w nich udział.

- Celem akcji jest przede wszystkim dyscyplinowanie we wzajemnych relacjach zarówno kierujących jak i pieszych. Działania ukierunkowane są na zapobieganie i zwalczanie zachowań powodujących główne zagrożenie pieszych w ruchu drogowym. Stróże prawa będą zwracać szczególną uwagę na zachowanie kierowców w stosunku do pieszych, ale też bacznie się przyglądać, czy piesi nie łamią obowiązujących przepisów. Akcja zakończy się o 22:00 - informuje mł. asp. Bogusława Dudek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

 

9 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Gość (31.179. * .1) 10.04.2018 13:01

feniks bez popiołu

Po co taki bubel - starczy jeździć z głową i rozsądkiem.

~feniks (178.235. * .118) 09.04.2018 21:48

macie Yanosika? Bo ja mam...akcja na akcji ostatnio, chyba chca premie dostyac

~Smolka (87.239. * .116) 09.04.2018 19:44

Uwaga! Normalnie big brother. Ciekawe ile premium dziś dostaną za każdy wystawiony mandat. ?

~Cesarok (46.134. * .25) 09.04.2018 19:43

Wzruszylem sie do lez ta akcja

~Seboc (37.248. * .180) 09.04.2018 18:30

Celem akcji jest - załatanie dziury budżetowej.

~Kierujący (89.64. * .15) 09.04.2018 14:46

Mnie widzieli. Nie przestraszyłem się, bo jechałem jak zawsze zgodnie z przepisami. Nie robiłem z siebie głupka.

~Gość (31.179. * .1) 09.04.2018 13:45

Wczoraj od popołudnia do późnego wieczora jeździł debil w subaru niebieskim z jednym światłem pozycyjnym z tyłu - reszty wcale nie było i podrasowanym wydechem. Specjalnie zatrzymywał się na światłach nawet jak było zielone żeby ruszyć z hukiem.
Tylko jemu chyba nic nie zrobią bo to jakiś pociotek łysego robocopa z policji.

~Rylok (94.254. * .9) 09.04.2018 12:53

A ja chciałbym żeby policja zwróciła uwagę na autka bez świateł lub z jednym światłem,bo widziałem patrole policji nie reagują na ten problem!

~Kasawery (84.234. * .210) 09.04.2018 11:26

To ja bym bardzo chciał by Panowie Policjanci w końcu się ustawili i łapali mykających na czerwonym świetle na przejściu dla pieszych Al. Piłsudskiego Os. Staszica (zwany dawniej Domus)

Przejazd na czerwonym świetle ? 300-500 zł mandatu i 6 punktów karnych
Średnio co zmianę na Alejach tak wpada 2-3 samochody