Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Piraci drogowi, złodzieje, dilerzy na celowniku Policji

Piraci drogowi, dilerzy narkotykowi, złodzieje, sprawcy pobić nie będą mogli liczyć na taryfę ulgową ze strony jastrzębskiej Policji. Właśnie takimi problemami zamierza się w szczególności zająć nowo powołany Komendant Miejski Policji w Jastrzębiu-Zdroju podinsp. Mirosław Jordan.

Piraci drogowi, złodzieje, dilerzy na celowniku Policji

O tym, jakie się najważniejsze problemy, którymi w pierwszej kolejności zamierza zająć się nowy szef Komendy Miejskiej Policji podinsp. Mirosław Jordan, dowiedzieli się radni z Komisji Bezpieczeństwa i Samorządu Terytorialnego.  Wyjazdowe posiedzenie tej komisji odbyło się we wtorek w siedzibie KMP. Pewne jest jedno - przestępcy nie będą mogli liczyć na taryfę ulgową.

Od początku kwietnia ster w Komedzie Miejskiej Policji przeszedł w ręce podinsp. Mirosława Jordana, który na razie pełni obowiązki komendanta. Dotychczasowy komendant insp. Krzysztof Herzyk awansował na Komendanta Miejskiego Policji w Bielsku-Białej.

Jakie są najważniejsze zagadnienia, na których zamierza się skupić nowo powołany komendant? Podinspektor Mirosław Jordan zadeklarował, że będzie to bezpieczeństwo w ruchu drogowym, zwalczanie przestępczości narkotykowej, a także przestępstw - wykroczeń dotkliwych dla mieszkańców, jak kradzieże, kradzieże z włamaniem, rozboje.

- Z zadowoleniem przyjęliśmy deklarację pana komendanta o priorytetach jego działania. Faktycznie, mieszkańcom najbardziej doskwierają przestępstwa pospolite, które zdarzają się najczęściej, jak kradzieże, włamania, a także zagrożenia związane z ruchem drogowym. Po pierwszym spotkaniu z panem komendantem widzę, że możemy liczyć na współpracę, a pan podinspektor jest otwarty na wszelkie sugestie, rozmowy. To dobrze prognozuje na przyszłość - mówił przewodniczący Komisji Bezpieczeństwa i Samorządu terytorialnego radny Tadeusz Markiewicz.

11 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~ANONIM (89.66. * .211) 19.04.2018 21:25

To na początek proponuję zainteresować się podwładnymi !

~Gość (77.111. * .11) 19.04.2018 08:08

Tylko ten celownik jest uszkodzony, bo tylko policja nie może trafić tam gdzie powinna.

~Gość (89.72. * .45) 18.04.2018 19:41

A obok policji blok numer 16 mieszkanie na parterze? Kiedy wkoncu zrobicie z tym porządek?

~edo (89.72. * .195) 18.04.2018 17:54

smieszne.kabaret jak zwkle.

~Gość (5.172. * .30) 18.04.2018 14:58

Odkąd zamknęli eldorado na pomorskiej, policja rzadko tu zagląda. Dilerzy nadal się panoszą i handlują.

~Janusz (89.64. * .187) 18.04.2018 13:16

Nareszcie, ale kolejność bym zamienił. Podoba mi się podejście.

~bodzio (89.72. * .216) 18.04.2018 12:30

Może dzięki nowemu komendantowi uda się na Krakowskiej zlikwidować dilerów, bo mimo interwencji wielokrotnej stary komendant nie zrobił nic. Mieszkańcy czekają.

~do RYLOK (89.72. * .192) 18.04.2018 10:15

Nie nie mieli ośle, tylko na nią liczą

~Rylok (94.254. * .4) 18.04.2018 10:14

Aaaa to do tej pory mieli taryfę ulgowe?

~pozdrawiam debili (78.10. * .243) 18.04.2018 10:04

to tylko gadka,wczoraj czterech młokosów czytaj idiotów małym stuningowanym gównem z pasa ze skrętu w lewo pojechali prosto jakby byli sami na drodze,srzyżowanie aleji jana pawła

~Radio Teheran (193.28. * .1) 18.04.2018 09:46

Zobaczymy