Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

"Będę wyzywać teściową , bo nie potrafię się z nią dogadać"

W środę rano policjanci zostali wezwani do awantury domowej. Teściowa zarzucała zięciowi, że ten ją wyzywa i bije. Świadkiem zdarzenia było 3-letnie dziecko.

"Będę wyzywać teściową , bo nie potrafię się z nią dogadać"

- Około godziny 9:15 na ulicę Wodeckiego udał się policyjny patrol. Ze zgłoszenia wynikało, że 53-letnia kobieta została wyzywana i poszarpana przez swojego zięcia. Na miejscu funkcjonariusze zastali zgłaszającą, od której wyczuwało się woń alkoholu oraz 33-letniego mężczyznę, mającego ok. 3 promile alkoholu w organizmie. Ten oświadczył, że będzie dalej wyzywał teściową, ponieważ nie może się z nią dogadać. Sprawca interwencji został odwieziony do wytrzeźwienia. Rodzinie została założona tzw. niebieska karta - informuje mł. asp. Bogusława Dudek, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Świadkiem awantury domowej było 3-letnie dziecko zatrzymanego.

- Obecny w mieszkaniu dziadek dziecka, który był trzeźwy oświadczył, że sprawuje opiekę nad nim. Życiu i zdrowiu małoletniego nie zagrażało niebezpieczeństwo - powiedziała mł. asp. Bogusława Dudek.

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Martin (94.254. * .63) 19.04.2018 15:17

Patologia...

~Jakub (89.64. * .34) 19.04.2018 10:19

Potworności jakie się dzieją powinny być zatrzymane. Skąd się to bierze?