Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

16-latek ukradł samochód oraz... skrzynkę piwa

Policjanci zatrzymali 16-latka, który włamał się do garażu i ukradł samochód oraz skrzynkę piwa. Został zatrzymany przez mundurowych.

16-latek ukradł samochód oraz... skrzynkę piwa

Dyżurny jastrzębskiej komendy został powiadomiony o włamaniu do jednego z garaży przy ul. Karola Miarki i kradzieży samochodu oraz narzędzi i przyrządów do naprawy, a także diagnozowania pojazdów. Na miejsce zdarzenia pojechał policyjny patrol, który potwierdził włamanie do obiektu. Śledczy ustalili, że włamywaczem jest 16-latek.

- Jak się okazało, nastolatek przyjechał w rejon Osiedla Zdrój z zamiarem kradzieży jakiegoś auta. Po wybraniu jednego z garaży przy ul. Karola Miarki włamał się do niego i znalazł tam fiata grande punto wartego 10 tys. zł. 16-latkowi „wpadły w oko” również narzędzia o wartości 2 tys. zł oraz skrzynka piwa, które zamierzał wypić. Ze zrabowanymi przedmiotami wsiadł do fiata i odjechał. Następnie zaparkował skradziony wóz na parkingu przy ulicy Harcerskiej i wrócił do domu. Nastolatek chciał sprzedać samochód na części. Swojego planu jednak nie zdążył zrealizować, ponieważ wpadł w ręce kryminalnych - informuje mł. asp. Bogusława Dudek, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Teraz sprawą młodego włamywacza zajmie się sąd rodzinny.

9 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Janusz fatyga (193.239. * .161) 30.05.2018 20:08

Znam goscia wiem o kogo chodzi

~Gość (77.111. * .5) 20.05.2018 08:08

Jeden taki ukradł w wojsku beczkę spirytusu, a teraz w Sejmie siedzi tuż za prezesem.

~Gość (77.111. * .6) 20.05.2018 08:07

Endek, a może wzorował się na pewnym pośle partii rządzącej, który sam przyznał się do ponad stu włamań do samochodów?

~Endek (31.174. * .86) 19.05.2018 12:56

Rópta co chceta zbiera żniwo.Punto chciał sprzedać żeby mieć na owsikowy bródstook.

~Ed (85.202. * .143) 18.05.2018 16:43

Będzie z niego zaradny mężczyzna

~RYL (89.64. * .241) 18.05.2018 09:13

Obrotny synek

~Eustachy Malinowski (89.77. * .250) 18.05.2018 09:09

Wyobraźni chłopcowi nie można odmówić. Niestety widać brak troski o dziecko ze strony rodziców. Sytuacja nie do pozazdroszczenia.

~Andrzej (109.241. * .120) 18.05.2018 08:09

Uj....Ć łapy

~józwa (85.202. * .231) 18.05.2018 08:03

Albo z niego jest młody geniusz albo właściciel ma drzwi garażowe z tektury i kluczyki zostawia w stacyjce.