Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Pędził przez miasto mając 108 km/h

Kolejny pirat drogowy, który przekroczył dozwoloną prędkość kierowania pojazdem został zatrzymany. Mknął przez miasto mając 108 km/h.

Pędził przez miasto mając 108 km/h

Jeden z obowiązujących przepisów mówi o tym, że kierowca, który przekroczy dopuszczalną prędkość o ponad 50 km/h w terenie zabudowanym, traci prawo jazdy na okres trzech miesięcy. Taka też była przyczyna niedzielnej interwencji jastrzębskiej drogówki.

- Podczas wykonywanego na ulicy Pszczyńskiej pomiaru prędkości, mundurowi "namierzyli" kierowcę peugeota, który miał na liczniku 108 km/h, przekraczając tym samym dozwoloną prędkość o 58 km/h. Mężczyzna został ukarany 400-złotowym mandatem karnym oraz 10 punktami karnymi. Wkrótce też starosta wyda decyzję, na mocy której 26-latek pożegna się z prawem jazdy na 3 miesiące - informuje mł.asp. Bogusława Dudek, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

 

8 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~do radio teheran (188.146. * .113) 05.06.2018 16:44

ty znowu ze swoim głupim komentarzem przecież ulica pszczyńska ciągnie się od ronda na dolnym aż do pniówka jest to cały czas teren zabudowany oprócz krótkiego odcinka zaczynającego się na skrzyżowaniu z DGP do zjazdu z wiaduktu w pobliżu auto złomu,giełdy na bziu

~Mandat (82.177. * .2) 05.06.2018 15:13

Nie tylko mandal ale i zapłacenie za wymianę latarni, problemy w ruchu i jeszcze innych trudności. To wszystko musi zapłacić za swój głupi czyn. Czy koszt 30-40 tysięcy nie jest za mały?

~Kierowca bombowca (82.177. * .2) 05.06.2018 15:10

Dlaczego ten przygłup żyje? Przecież mógł uciekać a wcześniej próbować przejechać policjanta. Kilka celnych strzałów i mielibyśmy go z głowy. Namawiam do likwidowania takich głupich, którzy mogą zabić niewinną osobę. Co z tego, że pójdzie siedzieć. Zabity człowiek nadal nie będzie żył a jego rodzina nadal będzie w traumie aż do śmierci. Czy sami mamy likwidować takich bandytów za kierownicą? Jak do tego dojdzie to już nie będzie spokoju w tym mieście.

~Ieoś (31.179. * .1) 05.06.2018 12:12

Inne portale podały że to mieszkaniec Wodzisławia.

~Leszek (178.43. * .190) 05.06.2018 09:48

Brawo policja tak trzymać.
Więcej kontroli alkomatem.

~Radio Teheran (193.28. * .1) 05.06.2018 09:06

"Przez miasto" na ul. Pszczynskiej.

~........ (85.14. * .18) 05.06.2018 08:33

Powinno być trzy lata i ponowny egzamin tak jak w Niemczech , notabene ponownego egzaminu nie zdaje 95% kozaków drogowych , co eliminuje ich z dróg .

~Olga (87.239. * .116) 05.06.2018 07:40

Ile razy w ciągu 3 mc ktoś ma.kontrole. spokojnie przetrwa te 3 mc bez większych problemów. Policja Zamiast pracować na siebie to znowu zaczynają spać koło own w nocy.