Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Para śpiąca w aucie wzbudziła podejrzenia policjantów

Podczas policyjnego patrolu podejrzenia mundurowych wzbudziła para, która postanowiła zdrzemnąć się w aucie. Jak się okazało znaleziono przy nich narkotyki oraz wagę elektroniczną.

Para śpiąca w aucie wzbudziła podejrzenia policjantów

Jastrzębscy wywiadowcy, podczas patrolowania ulicy Piotra Skargi zauważyli volkswagena passata, wewnątrz którego spała kobieta i mężczyzna. Stróże prawa postawili ich wylegitymować. 

- W trakcie kontroli osobistej 31-latka, wywiadowcy znaleźli wagę elektroniczną, dużą ilość gotówki oraz 216 tabletek ekstazy. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. O jego dalszym losie zadecyduje teraz prokurator i sąd - informuje mł.asp. Bogusława Dudek, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

7 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Irena (82.177. * .2) 06.06.2018 17:12

Wszystkie wypowiedzi tutaj świadczą o upadku umysłowym komentujących. To świadczy fatalnie o mieszkańcach. Chyba, że to nie są mieszkańcy tylko rezydenci.

~Dlaczego ??? (82.177. * .2) 06.06.2018 17:10

Takie coś jak typ tytułujący się "inżynier ..." zabiera głos. Jest jednym z meneli umysłowych niszczących miasto. Mieliśmy kilka zapytań kim jest ten ... ? Odpowiedzieliśmy bo wiemy.
Tak, tak znamy cię i wiemy co sobą reprezentujesz. Masz jakieś kompleksy, że sam się obwołałeś tytułem inżynierskim?

~Smolka do Seboc (37.248. * .252) 06.06.2018 11:45

Tak miala 84 lata

~Seboc (37.248. * .252) 06.06.2018 10:24

A dziewczyna miala powyzej 15 roku ?

~inzynier BOLEK (83.5. * .5) 06.06.2018 09:03

my z moja nie raz spalismy na jastrzebiu na dziko i nic ... nie robcie sensacji lewaczki :)

~Oko proroka (89.64. * .240) 06.06.2018 08:40

Okazuje się że mocny sen szkodzi

~Ukontentowany Prestidigitator (84.234. * .24) 06.06.2018 08:18

W trakcie osobistej kontroli znaleźli wagę? Gdzie miał schowaną?