Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Rusza lodowisko - pierwsza ślizgawka gratis!

 Z tej informacji z pewnością ucieszą się wielbiciele białego szaleństwa na łyżwach - rusza lodowisko „Jastor”. Pierwsza ślizgawka gratis! 

Rusza lodowisko - pierwsza ślizgawka gratis!

Po przerwie technologicznej swoje podwoje dla mieszkańców otwiera lodowisko „Jastor”. Będzie czynne przez cały rok. Jednak chyba w środku gorącego lata śmiganie na łyżwach sprawia jastrzębianom największą frajdę. To zderzenie zimnego lodu z gorącym, upalnym powietrzem, to jest właśnie to!

- Serdecznie zapraszamy mieszkańców na inaugurację sezonu na naszym lodowisku. Pierwsza ślizgawka odbędzie się 25 sierpnia, o godzinie 11:00. Tradycyjnie pierwsza ślizgawka dla każdego gratis - zaprasza Zofia Florek, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

W sobotę, 25 sierpnia, odbędzie się jeszcze jedna ślizgawka, o godz. 18:00, wejście z biletami.

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~zadowolona (31.179. * .1) 17.08.2018 12:56

Szkoda, że lodo nie jest czynne przez całe wakacje. Uwielbiam jeździć na łyżwach w lecie podczas upałów. Jedna z lepszych atrakcji w okolicy.

~Mietek (31.179. * .1) 17.08.2018 12:30

W końcu zarąbiste spędzanie czasu w upały. Znowu się zjedzie dziesiątki ludzi z całego regionu. Lodowisko w lecie, to jest kapitalna sprawa.