Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Internauci pomogli odnaleźć poszukiwanego

W czwartek wieczorem opublikowaliśmy komunikat policyjny o tym, że zaginął 35-letni mieszkaniec Jastrzębia. Już wieczorem na naszym profilu FB odezwały się osoby posiadające informacje, gdzie znajduje się mężczyzna. Policja dziękuje za pomoc.

Internauci pomogli odnaleźć poszukiwanego

Jastrzębscy policjanci poszukiwali 35-letniego mieszkańca Jastrzębia po tym, jak jego rodzina złożyła zawiadomienie o zaginięciu. Mężczyzna w dniu 27 lipca br. wyszedł z mieszkania rodziców i nie powrócił i od tego czasu nie kontaktował się z bliskimi.

- Mundurowi sprawdzali okoliczne szpitale, ośrodki, parki, dworce, przystanki i miejsca, w których mógł przebywać zaginiony. Dodatkowo na stronie internetowej KMP w Jastrzębiu-Zdroju oraz w środkach masowego przekazu, zamieszczony został komunikat ze zdjęciem zaginionego z informacją o jego poszukiwaniach. Wczoraj po południu, poszukiwany mężczyzna nawiązał kontakt z rodziną. Dziękujemy osobie, która przyczyniła się do ustalenia miejsca przebywania zganionego, a także dziennikarzom, którzy pomogli policjantom Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju w poszukiwaniach, publikując informację oraz wizerunek zaginionego w środkach masowego przekazu - mówi mł. asp. Bogusława Kobeszko, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

7 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Ryl (185.135. * .149) 16.10.2018 13:55

To jest Jastrzębie jaka nagroda?

~dysydent (85.202. * .231) 15.10.2018 21:51

Policja dostała prawo usuwania śpiących bezdomnych z miejsc publicznych. Władze Węgier twierdzą, że nowe przepisy wprowadzają "w interesie społeczeństwa jako całości". Zostały one uchwalone w czerwcu, a teraz weszły w życie. A kiedy w Jastrzębiu?

~Gość (89.72. * .151) 15.10.2018 21:26

Daliśmy radę!

~Gość (89.72. * .151) 15.10.2018 20:28

Pięknie, widać w ludziach jest siła!

~daroo (178.43. * .115) 15.10.2018 20:25

W necie jest moc

~Mokry Marian (87.239. * .116) 15.10.2018 20:02

Policja tylko karze.

~Seboc (37.248. * .103) 15.10.2018 19:18

A gdzie nagroda ? To musi działać w dwie strony. Policja każe policja nagradza. A tu ?