Kobieta pocięła się nożem

Policjanci wezwali straż pożarną, aby dostać się do mieszkania, w którym znajdowała się kobieta chcąca ze sobą skończyć.

Kobieta pocięła się nożem

Zdarzenie miało miejsce w sobotę, bloku socjalnym przy ulicy Gagarina. Według zgłaszających znajdująca się w środku lokatorka zamierzała popełnić samobójstwo.

-  Po przybyciu na miejsce zdarzenia  strażacy stwierdzili, że drzwi mieszkania są zamknięte. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz wejściu do mieszkania przez uchylone okno z kosza drabiny mechanicznej w asyście Policji. W mieszkaniu nie zastano nikogo. Po przeprowadzeniu wywiadu z mieszkańcami w celu ustalenia hipotetycznego przebywania lokatorki ustalono, że znajduje się ona w sąsiednim mieszkaniu. Kobieta była przytomna, z niewielką raną na ramieniu bez innych widocznych obrażeń. Kobieta została zabrana prze Policję - informuje kpt. Łukasz Cepiel, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Dejzi (89.67. * .130) 07.11.2018 11:23

Nie umiała się trafić same rykoszety .

~Ada (93.179. * .214) 07.11.2018 06:44

Chyba podrapała się nożem , co brakło alkoholiczce nalewek i trzezwiała.Tyle straży pożarnej,policji pogotowia do takiej i to nie pierwszy raz.